محافظت از آرایش در مقابل رطوبت

راهکارهایی برای محافظت از آرایش در مقابل رطوبت بالا

گرما و رطوبت هوا در برخی از مناطق، یکی از مشکلاتی است که می‌تواند تأثیر منفی روی آرایش بگذارد. برای جلوگیری از این اتفاق، بهتر است چگونگی محافظت از آرایش در مقابل رطوبت را بدانید.

همراه با ما با این راهکارها آشنا شوید.

لوازم آرایشی ضد آب :

در فصل تابستان، در نواحی که رطوبت هوا بالا است، باید همیشه سعی کنید از مواد آرایشی استفاده کنید که ضد آب هستند؛ تا رطوبت هوا و گرما بر آرایش شما تأثیر نگذارد و آن را به هم نریزد. این موضوع را جدی بگیرید تا بتوانید در طول روز از آرایشتان محافظت کنید.

پرایمرها :

پرایمرها از مهم‌ترین مواد آرایشی هستند که ما استفاده از آن‌ها را، به خصوص در نواحی که رطوبت هوا بالا است، به شما توصیه می‌کنیم. استفاده از پرایمرها مانع بروز چربی روی پوست شده و به ماندگاری طولانی آرایش کمک می‌کند. با پیشرفت‌هایی که امروزه در تولید لوازم آرایشی داشته‌ایم، می‌توانید از پرایمر چشم نیز استفاده کنید که عملکرد آن مانند پرایمر پوست است.

بیشتر بخوانید : پرایمر آرایشی چیست و چه تاثیری بر پوست دارد ؟

 

محافظت از آرایش در مقابل رطوبت

لینک خرید انواع پرایمر از فروشگاه اینترنتی باستاره

 

تثبیت کنندۀ آرایش :

از مواد دیگری که می‌توانند تأثیر به ‌سزایی در مراقبت از آرایش در هوای مرطوب داشته باشند، اسپری یا تثبیت کنندۀ آرایش است که باید از آن به طور دقیق و درستی استفاده شود. فیکساتور می‌تواند در ماندگاری آرایش نقش مهمی داشته باشد.

 

 

اینستاگرام فروشگاه ستاره فرهنگ

برچسب‌ها:

دیدگاهتان را بنویسید

جستجو در سایت

دسته بندی ها

درحال بارگذاری ...
بستن
مقایسه