ماسک های صورت فریمن

ماسک صورت فریمن

ماسک صورت فریمن برای انواع پوست ها مورد استفاده قرار می گیرد، و دارای ترکیبات ویژه و منحصر به فردی است که می تواند باعث درخشندگی و روشنی هر چه بیشتر پوست شود.

به طور کلی محصولات فریمن شامل انواع ترکیبات مقوی و ویتامین دار با انواع عصاره میوه ها می باشد که این ویژگی در آن، پوست را لطیف و شاداب می کند. از سایر ویژگی های محصول فریمن، از ایجاد پیری و آسیب های جدی به پوست که بر اثر شرایط آب و هوایی و یا تغییرات ناگهانی آن رخ می دهد، جلوگیری می کند.

ماسک فریمن برای پوست ها خشک و آسیب پذیر که بر اثر عدم رطوبت دچار آسیب پذیری و التهاب شده است، آبرسانی کامل را انجام داده و پوست را نرم می گرداند.

ماسک فریمن دارای انواع مختلفی است که با توجه به نوع پوست دسته بندی می شود. این دسته بندی شامل ماسک برای پوست های چرب، مختلط، پوست های خشک و جوش دار است.
ماسک های فریمن برای پوست های چرب شامل ماسک صورت زغال و شکر سیاه، ماسک خاک رسی نعنا و لیمو، اسکراب ( لایه بردار ) گریپ فروت و ماسک صورت خاک رسی خیار و نمک صورتی می باشد.

مهم ترین ویژگی این ماسک ها کوچک کردن منافذ پوست، از بین بردن جوش های سرسیاه و سر سفید و رفع چربی اضافه در پوست های چرب می باشد.

این محصول همچنین در سم زدایی، پاکسازی عمیق و انرژی بخشی و آبرسانی کامل پوست های چرب موثر است. این محصول را می توان دو الی سه بار در هفته، و به مدت ده الی یک ربع بر روی پوست استفاده کرد.
ماسک های فریمن برای پوست های مختلط دارای خاصیت روشن کنندگی و از بین بردن مشکلات پوستی و نیز بازسازی پوست می باشد.

اسکراب زردآلو فریمن با خاصیت تغذیه کننده پوست و لایه بردار و از بین برنده جوش های سرسیاه و نیز زبری و خشکی پوست است.

ماسک خاک رسی جو و آووکادو باعث تنظیم چربی و کوچک کننده روزنه های باز پوست و جوش های سطحی و زیر پوستی، ماسک کانی های دریایی التیام بخش و ضد التهاب و شفاف کننده، و ماسک چندکاره زغال و دانه های شکرسیاه از بین برنده سلول های مرده پوست و رفع چربی های زاید و سموم بدن از جمله مهم ترین ماسک ها برای پوست های مختلط هستند.

طریقه استفاده از این ماسک دو الی سه بار در هفته است. به غیر از زردآلو که در چهار الی پنج بار نیز می توان آن را مصرف نمود. و بعد از آن یک کرم مرطوب کننده استفاده کرد.
این محصولات معمولا حاوی مواد مرطوب کننده و ترکیبات مفید و مغذی برای پوست های خشک هستند. ماسک براق کننده حاوی عصاره دانه گندم دارای خاصیت سفت کنندگی و سرشار از ویتامین C که باعث از بین رفتن لکه های تیره می گردد.

ماسک های صورت فریمن

ماسک های خاک رسی سوپر فروت سرشار از آنتی اکسیدان و ماسک رطوبت رسان دست و صورت کیوی و ماست به ترتیب به رفع چربی زائد، کوچکی منافذ پوست، رفع استرس و تسکین پوست موثر است و همچنین تمیزی، لطافت و درخشان کنندگی و پالایش و پاکسازی پوست اثر عالی و مفیدی می گذارد.

می توانید از محصول کیوی و ماسک بعد از استفاده از هر ماسک به عنوان مرطوب کننده استفاده نمایید.
از جمله محصولات مهم و مناسب پوست جوش دار ماسک صورت خاک رسی جو و آووکادو می باشد که باعث پاکسازی پوست، کنترل چربی، کوچک کننده منافذ و از بین برنده جوش های سطحی و زیر پوستی است.

ماسک چهارکاره سرکه سیب، PH پوست را تنظیم کرده و باعث پاکسازی و بازسازی پوست و رفع التهابات پوستی می گردد.

ماسک های خاک رسی نعنا و لیمو کوچک کننده منافذ پوست و پاکسازی کننده این منافذ، و ماسک صورت زغال و شکر سیاه ناخالصی های پوست را از بین برده و پوست را پاکسازی و باعث تنظیم چربی در آن می شود.

برای پوست های جوش دار بهتر است ماسک نعناع و لیمو را به صورت T و ماسک زغال و شکر سیاه برای بقیه قسمت های پوست استفاده کنید. برای شستشو نیز می توان از ماسک آووکادو سه بار در هفته استفاده کرد.

ماسک های صورت فریمن

برای دیدن ماسک ها و محصولات پوستی بیشتر میتوانید به سایت باستاره مراجعه نمایید.

 

برچسب‌ها:

دیدگاهتان را بنویسید

جستجو در سایت

دسته بندی ها

درحال بارگذاری ...
بستن
مقایسه