انواع ماسک مو برای موخوره و روش استفاده از آن‌ها

موهای زیبا رویای هر دختری است که باعث اعتماد به نفس و جذابیت بیشتر او می‌شود. به همین دلیل، مشکلات مو می‌تواند برای هر زنی یک کابوس باشد. یکی از مشکلات مهم موها، موخوره است. ما امروز تصمیم داریم انواع ماسک مو برای موخوره و روش استفاده از آن‌ها را به شما معرفی کنیم.

در این مقاله با بهترین انواع ماسک مو برای موخوره که هم نرم‌کننده هستند و هم برای کوتیکول‌های مو مفیدند، آشنا می‌شوید. این ماسک‌های مو می‌توانند تارهای مو را بازسازی و ترمیم کنند.

بیشتر بخوانید : روش‌هایی کارآمد برای مبارزه با موخوره و درمان آن

ماسک مو برای موخوره

لینک مستقیم خرید ماسک مو 7 کاره استم سل

چای بابونه

شست‌وشوی موها با چای بابونه می‌تواند به تارهای مو استحکام ببخشد و موها را درخشان کند. بهترین روش استفاده از بابونه به عنوان ماسک مو برای موخوره این است که آن را به صورت چای دم و سپس صاف کنید. حالا باید صبر کنید تا چای کاملاً خنک شود. پس از شست‌وشوی موها، آن‌ها را به چای بابونه آغشته کنید و برای ۵ تا ۱۰ دقیقه ماساژ بدهید. سپس موها را مانند معمول بشویید.

روغن نارگیل

روغن نارگیل به علت ویژگی مرطوب و صاف‌کنندگی خود در بیشتر محصولات مو مورد استفاده قرار می‌گیرد. می‌توان روغن نارگیل را به صورت مستقیم روی موهای آسیب‌دیده مالید تا چربی غنی موجود در آن جذب موها شود و به تقویت، بازسازی، مرطوب کردن و جلوگیری از موخوره کمک کند.

برای استفاده از روغن نارگیل به عنوان ماسک مو برای موخوره این روغن را روی موهای خشک خود بزنید و یک کلاه روی موها بکشید. پس از چند دقیقه می‌توانید دوش بگیرید.

روغن زیتون

روغن زیتون به عنوان یکی دیگر از انواع ماسک مو برای موخوره شناخته می‌شود. ویتامین‌ها، مواد معدنی و چربی‌های ضروری موجود در این روغن سبب تقویت و بازسازی تارهای مو می‌شود. برای استفاده از روغن زیتون برای رفع موخوره، مقدار کافی از آن را گرم کنید؛ سپس آن را به موهای خود بمالید و به آرامی ماساژ بدهید.

موهای خود را با یک کلاه دوش یا حوله بپوشانید و یک ساعت صبر کنید. سپس آن‌ها را با شامپو شست‌وشو بدهید.

روغن کرچک

روغن کرچک ماده‌ای مفید است که در تولید بسیاری از محصولات سلامتی و زیبایی کاربرد دارد. این ماده به عنوان ماسک مو برای موخوره می‌تواند تارهای مو را ترمیم و تقویت کند.

برای این منظور، مقدار مشابهی از روغن زیتون، روغن خردل و روغن کرچک را که بستگی به بلندی موهایتان دارد، با هم مخلوط کنید. این مخلوط را روی موهای خود بمالید و آن‌ها را با یک حوله بپوشانید. ۳۰ دقيقه صبر کنید و سپس موهایتان را شست‌وشو بدهید.

لینک مستقیم خرید ماسک مو پنتن سری 3 دقیقه معجزه مدل آبرسان

 

 

اینستاگرام فروشگاه ستاره فرهنگ

دیدگاهتان را بنویسید

جستجو در سایت

دسته بندی ها

درحال بارگذاری ...
بستن
مقایسه