ماسک مخصوص مو رنگ شده

بهترین ماسک موهای مخصوص مو رنگ شده

موهای رنگ شده، همیشه جزو آسیب پذیرترین موها هستند چرا که رنگ مو، اغلب موها را خشک و کمی وز میکند. همچنین حفظ زیبایی و کیفیت رنگ مو مسئله بسیار مهمی است که اگر حواستان را جمع نکنید، خیلی زود هزینه سنگینی که برای رنگ کردن موهایتان کرده‌اید هدر رفته و موهایتان کدر و بد حالت خواهد شد. یکی از روتین های مراقبت از مو رنگ شده، استفاده از ماسک مو مخصوص است. به همین دلیل دراین مقاله مروری بر بهترین ماسک موهای مخصوص مو رنگ شده خواهیم داشت.

بیشتر بخوانید : فواید ماسک شیر برای مو و صاف شدن آن

ماسک مخصوص مو رنگ شده

 

ماسک مو مخصوص موهای رنگ شده باید رطوبت رسانی بیشتری به موها داشته باشند. همچنین این ماسک موها مثل یک مهر و موم، مقابل فولیکول های مو عمل میکنند و جلوی ازبین رفتن کیفیت رنگ مو را میگیرند.

 

ماسک مو رنگ شده زی موی

این ماسک مو حاوی دو اکسیر شگفت انگیز Keravis و Keraffect است. اکسیر keravis به زبان ساده تر همان پروتئین هیدرولیز است که مو ها را آبرسانی کرده و موجب حفظ رطوبت مو میشود. همچنین اکسیر keraffect کراتین هیدرولیز شده است که به حالت گیری مو و زیبایی بیشتر آن کمک میکند.

لینک مستقیم خرید ماسک مو رنگ شده زی موی 

 

ماسک مو مغذی و احیا کننده شون حاوی عصاره جینسینگ

اگر به دنبال ماسک مو مناسبی میگردید که بتواند موهای شما را از خشکی در امان نگهدارد، میتوانید سراغ ماسک مو مغزی و احیا کننده شون بروید. این ماسک مو حاوی عصاره جینسینگ و کراتین هیدرولیز شده است که به آبرسانی عمیق مو و احیا مو آسیب دیده کمک میکند.

لینک مستقیم خرید ماسک مو جینسینگ شون

 

ماسک مو ترمیم کننده لافارر مخصوص موهای رنگ شده

این ماسک مو، حاوی روغن دانه انار، روغن دانه کتان، کراتین هیدرولیز شده، روغن زیتون، عصاره آلوئه ‌ورا و ویتامین F است. این ترکیبات کمک میکند مو براق، درخشان و نرم شود. همچنین ترکیبات این ماسک مو به احیا مو، حفظ رنگ مو و زیبایی بیشتر موهای رنگ شده کمک بسیار زیادی میکند.

لینک مستقیم خرید ماسک موی رنگ شده لافارر

 

 

 

اینستاگرام فروشگاه ستاره فرهنگ

 

برچسب‌ها:

دیدگاهتان را بنویسید

جستجو در سایت

دسته بندی ها

درحال بارگذاری ...
بستن
مقایسه