ماساژ سر چگونه باعث رشد موها می‌شود

فواید ماساژ برای رشد مو

تأثیر ماساژ کف سر با روغن بر رشد و تقویت موها ثابت شده است. این کار باعث افزایش گردش خون در کف سر شده و جریان خون مناسب معمولاً برای رشد موها مفید است. به همین دلیل، می‌توان با اطمینان گفت ماساژ سر باعث رشد موها می‌شود. در ادامه با “ستاره” بخوان ماساژ سر چگونه باعث رشد موها می‌شود.

همانطور که گفتیم، ماساژ سر برای رشد موها و همچنین سلامت کلی بدن مفید است. در ادامه بخوان ماساژ چگونه باعث رشد موها می‌شود.

۱. ماساژ کف سر، درد التهاب مفاصل و دیگر انواع دردهای گردن که در اثر ساعت‌های طولانی کار کردن ایجاد می‌شود را التیام می‌بخشد.
۲. هنگام دریافت ماساژ سر برای رشد موها، همچنین از شر سردردها و مشکلات سینوسی هم خلاص خواهی شد.
۳. ماساژ سر با انرژی دادن به بدن و فعال کردن آن موجب رسیدن بدن به ظرفیت کامل خود شده که در نهایت باعث می‌شود در کارها سریع‌تر و بهینه‌تر عمل کنی.

برای مشاهده و خرید آنلاین انواع تقویت کننده مو میتوانید روی این لینک کلیک کنید.

ماساژ سر چگونه باعث رشد موها می‌شود
۴. تا به حال از خودت پرسیده‌ای چرا پس از یک ماساژ خوب، احساس خواب‌آلودگی می‌کنی؟ ماساژ استرس را از بدنت دور کرده و چرت‌هایی که پس از دریافت ماساژ می‌زنی، از بهترین تجربه‌های تو خواهند بود.
۵. استفاده از روغن‌های اسانس، مانند اسطوخدوس، بابونه، آویشن، رزماری، جوجوبا یا روغن هسته انگور که با روغن زیتون فرابکر گرم ترکیب شده باشند، بهترین اتفاقی است که می‌تواند در ماساژ برای پوست سرت بیفند. این کار نه تنها باعث کنترل ریزش مو شده، بلکه باعث رشد متعادل موها می‌شود.

در نهایت باید بدانی پوست کف سر سالم به معنی داشتن موهای سالم است. ماساژ مرتب نه تنها از ریزش مو جلوگیری کرده، بلکه باعث تقویت رشد موها هم می‌شود.

برای دیدن محصولات و مقالات بیشتر میتوانید روی این لینک کلیک کنید.

همچنین میتوانید از طریق اینستاگرام ستاره مارا همراهی کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

جستجو در سایت

دسته بندی ها

درحال بارگذاری ...
بستن
مقایسه