ماساژور صورت

بهترین ماساژور صورت کدام است؟

ماساژور صورت برای کاهش دادن سرعت فرایند پیری پوست به کار می‌رود و باعث جوانی و شادابی پوست می‌شود. ماساژ پوست صورت که امروزه طرفداران زیادی دارد، موجب کاهش استرس و کاهش انقباضات عضلانی پوست نیز می‌شود. بهبود جریان خون و لنف در پوست با هدف بهبود قوام پوست و کشش عضلانی صورت، ریلکس شدن عضلات صورت و اطراف چشم‌ها و از بین رفتن سردرد از نتیج دیگر ماساژ صورت است.

 

مزایای استفاده از ماساژور صورت

تقویت پوست و عضلات صورت

تأمین اکسیژن مورد نیاز پوست

تمیزسازی و از بین بردن چربی‌های اضافی روی پوست

آرامش عضلات صورت و اطراف چشم‌ها

تسکین سردرد و ناراحتی‌های پوست صورت

کاهش استرس و اضطراب

آرامش روانی

 

راهنمای خرید سشوار

 

چگونه یک ماساژور صورت خوب انتخاب کنیم؟

هنگام انتخاب ماساژور باید به نوع پوست خود و نیازهای آن توجه کنید. ماساژورها ممکن است سرهای مختلفی داشته باشند. پس باید با امکانات و کارایی سرهای آنها نیز آشنا شوید. در حال حاضر بسیاری از ماساژورهای صورت شارژی هستند. می‌توان تنها با تعویض باتری یا شارژ کردن از طریق پریز برق از آنها استفاده کرد. برخی از مدل‌ها هم دارای تنظیمات سرعت و شدت ماساژ هستند.

 

طریقه استفاده صحیح از ماساژور

دستگاه را روی پوست صورت خود قرار دهید. با فشردن دکمه روشن، ماساژور شروع به کار می‌کند. در جعبه دستگاه، انواع مختلفی از سَری‌های آن موجود است که هر یک کار متفاوتی انجام می‌دهند. تعداد سری‌ها با توجه به مدل و برند دستگاه متفاوت است. ولی معمولاً شامل موارد زیر می‌شود:

 

  • سری مخصوص پاکسازی و تمیز کردن پوست از لوازم آرایش
  • سری مخصوص برای باز کردن منافذ پوست
  • سری مخصوص ماساژ اطراف چشم‌ها
  • سری مخصوص برای بهبود گردش خون
  • سری مخصوص برای زودون تنش و افزایش آرامش
  • سری مخصوص برای افزایش نرمی پوست
  • سری مخصوص برای زدودن سلول‌های مرده پوست‌

 

خرید ماساژور دور چشم هومدیکس از فروشگاه اینترنتی باستاره

 

برای شروع، دسته ماساژور را در دست بگیرید و به آرامی قسمت سری آن را روی ناحیه مورد نظرتان بچرخانید. مدت زمان لازم ماساژ حداکثر ۱۵ دقیقه است. بعد از این زمان، ماساژ دیگر تأثیری نخواهد داشت. در پایان دستگاه را خاموش کنید و سَری استفاده شده را با آب و صابون بشویید. در هر زمان تنها یک نفر می‌تواند از ماساژور صورت استفاده کند. پس از ۱۵ دقیقه ماساژ، ۱۵ دقیقه دستگاه را خاموش کنید. سپس دوباره شروع به استفاده از دستگاه کنید.

ماساژ صورت به شکل دایره‌های کوچک معمولاً از قسمت‌های میانی صورت شروع می‌شود. این کار با نظم خاصی به طرفین صورت و گردن امتداد می‌ یابد. در همین حال، نقاط خاصی از پوست تحت فشار و تحریک موضعی قرار می‌‌گیرد. از مهم‌ترین این نقاط می‌‌توان به گوشه‌های ‌بینی، دو طرف گوشه‌های دهان، جلوی گوش‌ها، گوشه‌های داخلی چشم‌ها، روی گیجگاه، لب فوقانی و چانه را نام برد.

ماساژ باید به صورت حرکت آهسته و نقطه به نقطه انجام شود. حرکت دستگاه باید ملایم و بدون فشار باشد. در ضمن، نباید باعث کشیده شدن پوست شود. جهت حرکت دست باید به صورت دایره‌های کوچک به سمت بالا باشد. عضلات صورت نباید به طرف پایین کشیده یا فشرده شوند.

 

 

خرید ماساژور صورت کیوت اسکین از فروشگاه اینترنتی باستاره

 

 

دیدگاهتان را بنویسید

جستجو در سایت

دسته بندی ها

درحال بارگذاری ...
بستن
مقایسه