لیست لوازم آرایش عروس

خرید لوازم آرایش عروس

لیست لوازم آرایش عروس:هرچند امروزه خرید لوازم آرایشی برای عروس و داماد از روی لیست از مد افتاده است و عروس داماد‌ ها اغلب بر اساس قدرت خرید، سلیقه و نیاز خود، خرید مد نظرشان را انجام می‌دهند، ولی پیشنهاد ما به شما قبل از رفتن به خرید، آماده کردن لیستی از وسایل ضروری است تا هم در زمان صرفه جویی کنید و هم خرید اضافی انجام ندهید. برای این کار میتوانید از لیست لوازم آرایشی عروس که ما آماده کرده‌ایم کمک بگیرید.
اول از همه باید به میزان استفاده خود از لوازم آرایش دقت کنید و بر اساس نیاز و استفاده‌ای که دارید لیست خودتان را تهیه کنید.
اول موارد ضروری را تهیه کنید و بعد به سراغ لوازمی که ممکن است کمتر به دردتان بخورد، بروید.

لیست لوازم آرایش عروس:

1- پرایمر.(لینک خرید مستقیم)

هر چقدر هم لوازم آرایش تان ادعای ماندگاری بالا داشته باشد، ساعت کاری طولانی و در معرض آفتاب و آلودگی هوا بودن آن ها را کمرنگ می کند. پس پیشنهاد ما این است که یک پرایمرِ باکیفیت بخرید که دوام لوازم آرایش تان را بالا ببرد و دیگر نیازی هم نباشد که پول بیشتری برای خرید لوازم آرایش بادوام بدهید.

لیست لوازم آرایش عروس
2- کرم پودر با رنگ مناسب.(لینک خرید مستقیم)

با اینکه کرم پودر برای استفاده روزانه توصیه نمی شود ولی داشتن یک کرم پودر در کیف لوازم آرایش برای استفاده در مهمانی ها ضروری است. در انتخاب رنگ کرم پودرتان دقت کنید که متناسب با رنگ پوست تان باشد.

3- مداد لب.(لینک خرید مستقیم)

مداد لب باعث می شود که رژ لب از لب تان بیرون نزند و دوام آن را هم بالا می برد. رنگ های صورتی، قرمز، هلویی و قهوه ای از واجبات کیف لوازم آرایش تان هستند.

4- رژ لب.(لینک خرید مستقیم)

هر چقدر هم آرایش کنید، بدون رژ لب صورت تان بی روح است. رنگ های ارغوانی، قرمز و قهوه ای به همه رنگ پوستی می آیند. همچنین می توانید چند رنگ را ترکیب کنید و رنگ مورد علاقه خودتان را داشته باشید. اگر پوست تان روشن است از رنگ های صورتی روشن، قرمز و هلویی استفاده کنید. رنگ های قهوه ای، ارغوانی و هلویی به پوست های تیره می آیند.

5- ریمل.(لینک خرید مستقیم)

چه سایه صورتی براق زده باشید و چه سایه مشکی دودی، یک ریملِ باکیفیت آرایش چشم تان را تکمیل می کند. حتی اگر هم بخواهید یک آرایش طبیعی و ساده داشته باشید می توانید فقط سرمه، برق لب و ریمل بزنید. پس ریمل از واجبات کیف لوازم آرایش تان است.

لیست لوازم آرایش عروس

6- رژگونه .(لینک خرید مستقیم)

رنگ های صورتی و هلویی-خاکی، دو رنگی هستند که به هر نوع آرایشی می آیند. می توانید هر دو را مخلوط کنید تا تناژ رنگی تیره تری داشته باشید.

7-پنکک.(لینک خرید مستقیم)

برای انتخاب پنکک سعی کنید که از همان برند کرم پودرتان پنکک انتخاب کنید. معمولا کرم پودر و پنکک وقتی از یک برند باشند بیشتر باهم سازگاری دارند و بهتر روی پوست می نشیند.

8-مداد چشم.(لینک خرید مستقیم)

بهتر است سه یا چهار مدل مداد چشم در رنگ‌های مختلفی مانند مشکی، سفید، سبز و… بخرید.

و…..

برای دیدن محصولات بیشتر آرایشی و بهداشتی ما میتوانید از سایت باستاره دیدن فرمایید.

همچنین میتوانید از اینستاگرام ما هم دیدن فرمایید.

دیدگاهتان را بنویسید

جستجو در سایت

دسته بندی ها

درحال بارگذاری ...
بستن
مقایسه