لیزر موهای زائد صورت

سوالات متداول لیزر موهای زائد صورت که ممکن است برای شما هم پیش بیاید!

لیزر موهای زائد صورت و بدن از روش‌های متداول و نسبتاً دائمی برای از بین بردن این موهای اضافی است. اگر شما هم دوست دارید از این روش برای زیبایی بیشتر چهره خود استفاده کنید، در این مطلب به کمک شما آمده‌ایم. در ادامه باستاره سوالات متداولی که پیش از لیزر موهای زائد صورت و بدن ممکن است برای هر فردی پیش بیاید را پاسخ می‌دهد. خواندن این سؤالات می‌تواند در تصمیم‌گیری بهتر شما نقش مهمی ایفا کند.

بیشتر بخوانید : روشهایی برای رفع موهای زائد بدن

لیزر موهای زائد صورت

از صفحه اینستاگرام کلینیک زیبایی ستاره فرهنگ دیدن نمایید.

 

آیا لیزر موهای زائد دردناک است؟

افرادی که از روش لیزر موهای زائد استفاده کرده‌اند، می‌گویند در حین انجام این کار، احساس نیشگون می‌کنند. اما باید بدانید که در اکثر مواقع، پزشکان از ژل خنک‌کننده استفاده می‌کنند که حس لیزر را کاهش می‌دهد. برخی از افراد هم خارش، قرمزی یا التهاب جزئی را تجربه می‌کنند که در عرض چند روز از بین می‌رود.

 

به چند جلسه لیزر موهای زائد نیاز است؟

با توجه به ماهیت نامرتب چرخه رشد مو، که برخی از تارهای مو بیشتر و برخی دیگر دیرتر رشد کرده، لیزر موهای زائد نیازمند چند جلسه است تا بتواند تمام تارهای مو را در چرخه فعال و در حال رشد، هدف قرار بدهد. تعداد جلسات مورد نیاز برای لیزر موهای زائد برای هر فرد متفاوت است، اما اکثر افراد نیازمند ۴ تا ۶ جلسه هستند که در فاصله ۴ تا ۶ هفته‌ای انجام می‌شود.

 

لیزر چگونه تارهای مو را نشانه می‌گیرد؟

لیزرها از پالس‌های نوری و الکتریکی برای گرم کردن فولیکول و از بین بردن ریشه‌های آنها، بدون آسیب به پوست استفاده می‌کنند. روش لیزر موهای زائد با هدف قرار دادن فولیکول، مانع رشد موهای زائد می‌شود.

 

از لیزر موهای زائد برای چه قسمت‌هایی می‌توان استفاده کرد؟

از این روش می‌توان برای همه قسمت‌های بدن به جز ابروها استفاده کرد. دلیل آن هم این است که پزشکان ترجیح می‌دهند به پوست دور چشم نزدیک نشوند.

 

 

اینستاگرام فروشگاه ستاره فرهنگ

برچسب‌ها:

دیدگاهتان را بنویسید

جستجو در سایت

دسته بندی ها

درحال بارگذاری ...
بستن
مقایسه