لوازم آرایش تاریخ مصرف گذشته

موارد استفاده غیر منتظره از لوازم آرایش مستعمل و تاریخ مصرف گذشته

با وجود هشدارهایی که همیشه درباره عدم استفاده از لوازم آرایش تاریخ مصرف گذشته و تأثیر منفی آن‌ها بر سلامتی پوست می‌شنویم، می‌توانید در بعضی شرایط و زمانی که به بی خطر بودن این لوازم و ابزار اطمینان حاصل کرده باشید، از آن‌ها استفاده کنید. در اینجا، شما را از بهترین روش‌های استفاده از ابزار آرایشی مستعمل آگاه می‌سازیم.

بیشتر بخوانید : عمر مفید لوازم آرایشی چقدر است ؟

لوازم آرایش تاریخ مصرف گذشته

مشاهده و خرید انواع لوازم آرایشی و بهداشتی از فروشگاه اینترنتی باستاره 

 

برس ریمل:

پس از خشک و تمام شدن مواد ریمل، برس آن را دور نیاندازید. بلکه برس را خوب شسته و تمیز کنید. می‌توانید از این برس برای یک ریمل دیگر هم استفاده کنید، یا آن را پس از آغشته کردن به سایهٔ چشم مناسب برای شانه زدن و مرتب کردن ابروها به کار ببرید.

سایه چشم:

بسیار مهم است بدانید که سایه چشم، چه پودر باشد و چه کرم، پس از مستعمل شدن برای استفاده در نقاشی یا طراحی ایده‌آل است. کافی است برس را کمی تر کنید تا با این مواد تصویری زیبا نقاشی کنید.

کرم‌های مراقبت از پوست:

از کرم‌های صورت و بدن تاریخ مصرف گذشته که به هیچ وجه قابل استفاده نیستند، می‌توان استفاده‌های دیگری کرد، مثل چرب کردن لوازم چرمی مثل کت، کفش و کیف، با این مواد. اما نکته بسیار مهم این است که باید بدانید چه مقدار از کرم را برای این کار استفاده کنید تا مبادا وسایلتان بیش از حد براق شوند.

لاک ناخن:

قبلاً دربارۀ کاربردهای متنوع لاک ناخن از رنگ کردن ناخن تا کاربردهای غیر منتظرۀ دیگر آن با شما صحبت کرده ایم. امروز نیز استفاده از لاک برای رنگ کردن لوازم مختلف را به شما یادآوری می‌کنیم. با این روش هم در کمک به محیط زیست و زیباتر کردن این لوازم موفق خواهید بود.

 

 

اینستاگرام فروشگاه ستاره فرهنگ

دیدگاهتان را بنویسید

جستجو در سایت

دسته بندی ها

درحال بارگذاری ...
بستن
مقایسه