محصولات آرایشی نوت
لوازم آرایشی نوت که یک برند چند ملیتی است، دفتر مرکزی و کارخانه اصلی آن در منطقه آزاد تجاری و اروپایی ترکیه واقع شده است.
عمده محصولات آرایشی نوت، در کشور ترکیه در کارخانه آلتونا تولید می‌گردد و برخی دیگر از محصولات این برند مانند مدادها در کشورهای اتحادیه اروپا (EU) تولید می‌شود.
موارد اولیه مورد استفاده در لوازم آرایشی نوت از اروپا تامین می‌گردد. کلیه محصولات آرایشی نوت فاقد پارابن است و از اسانس های گیاهی در ترکیبات خود استفاده کرده است.
صادرات لوازم آرایشی نوت از ماه می 2014 آغاز شد. در طی سه سال در بیش از 67 کشور جهان حضور چشمگیر داشته است. از جمله آمریکا، فرانسه، آلمان، اتریش، اسپانیا، هند، بلژیک، پرتغال، قطر، رومانی، آلبانی، یونان، ایرلند، مصر، عربستان سعودی، عمان، اردن، مقدونیه، پاراگوئه، میانمار، ونزوئلا، کلمبیا، الجزیره،تونس، بحرین، چک و چندین کشور دیگر است.
لوازم آرایشی نوت توسط یک گروه از متخصصان مواد شیمیایی برای ایجاد یک تجربه دوستانه برای مردم در سراسر جهان ایجاد تولید شده است. با استفاده از لوازم آرایشی نوت،  آرایشی فوق العاده تمیز همراه با بهترین مواد اولیه را تجربه خواهید کرد که برای همه افراد ، قابل دسترسی است. باید به این موضوع نیز اشاره کرد که قیمت محصولات آرایشی نوت بسیار مناسب است تا همه اقشار جامعه بتوانند از آن استفاده کنند.
فرمول‌هایی که توسط پزشکان ما برای لوازم آرایشی نوت مورد استفاده قرار گرفته است شامل رنگدانه‌های غنی است که به راحتی با هر تناژ پوستی مطابقت پیدا می‌کند. محصولات آرایشی نوت زیر نظر متخصصان پوست تهیه و تولید شده‌اند و در تولید آنها به حیوانات و محیط زیست آسیبی نمی‌رسد.

 

 

شعار محصولات آرایشی نوت:

ما ایستاده ایم
برای
جهانی آزاد از تمایز رنگی فراتر از آرایش
دنیای ما، نه “آنها”
حیوانات، همراهان با ارزش ما
سیاره ما
زیبایی، قابل مشاهده و غیر قابل مشاهده
انجام کار درست است
برای همدیگر
برای شما

دیدگاهتان را بنویسید

جستجو در سایت

دسته بندی ها

درحال بارگذاری ...
بستن
مقایسه