لوازم آرایشی ایزادورا

هر آنچه باید درباره لوازم آرایشی ایزادورا بدانید…

لوازم آرایشی ایزادورا با تنوع بسیار بالا و دارا بودن محصولاتی با مواد معدنی، انتخابی مناسب برای زیباتر نشان دادن صورت است. محصولات این برند بدون عطر شیمیایی (Fragrance) تولید می‌شوند و در آزمایشگاه‌ها مورد تست‌های مختلف پوستی قرار می‌گیرند. به همین دلیل هم از نظر بهداشتی کاملاً تأیید شده و مطمئن محسوب می‌شوند.

 

تاریخچه برند سوئیسی ایزادورا (Isadora)

لوازم آرایشی ایزادورا

شرکت سوئدی INVIMA AB در سال ۱۹۸۳ میلادی، گروه آرایش ایزادورا ISADORA را تأسیس کرد. مؤسسان ایزادورا، اینگوار ویگستراند و اینگرید برندسون هستند. این دو با هدف و رؤیایی بزرگ در این راه سخت، اما جذاب گام نهادند و محصولات خود را روانه بازار کردند. دیری نینجامید که این برند اروپایی با رشد روزافزون خود، به یکی از کمپانی‌های موفق در حوزه تولید محصولات آرایشی در سطح جهانی تبدیل شد.

ایزادورا به عنوان اولین خط تولید زیبایی در فروشگاه‌های سوئد لوازم آرایش خود را توزیع کرد. سپس محصولات خود را به نروژ و سایر کشورهای حوزه اسکاندیناوی صادر کرد. از سال ۲۰۰۳ ایزادورا به بازار ایالت متحده آمریکا نیز راه پیدا کرد. همچنین، ایزادورا در انگلستان یکی از حامیان و شرکای اصلی مسابقه یورو ویژن ۲۰۱۳ بوده است.

از جمله فاکتورهای مؤثر در موفقیت این برند خوش‌نام سوئدی می‌توان به تولید محصولاتی متناسب با نیاز بازار جهانی و همچنین، عرضه محصولات آرایشی لوکس و باکیفیت، با قیمتی مناسب و رقابتی اشاره کرد. یکی از موارد قابل تأمل درباره این برند لوکس، قیمت مناسب محصولات آن است.

 

خرید کرم پودرهای فاقد چربی ایزادورا با رنگ‌بندی متنوع

 

ویژگی‌های لوازم آرایشی ایزادورا

لوازم آرایشی ایزادورا

در طیف گسترده محصولات برند ایزادورا، زیبایی، رنگ‌های متنوع و ظاهری زیبا به چشم می‌خورد. این برند در حال حاضر، در حدود ۴۰ کشور حضور دارد و شهرت جهانی یافته است. ویژگی محصولات این شرکت بدون رایحه بودن آنها است که سبب شده واکنش های آلرژیک ایجاد نکنند.

مشخصه اصلی محصولات آرایشی ایزادورا کیفیت بالای آنها و تولید محصولات آرایشی فاقد عطر و کرولتی فری (بدون تست روی حیوانات) است. استفاده از مواد معدنی مفید برای پوست در این برند آرایشی باعث جلب اعتماد خانم‌ها و اطمینان از ضد حساسیت بودن لوازم آرایش آن شده است.

 

فروشگاه اینترنتی لوازم آرایشی باستاره

 

بیشتر بخوانید: معرفی لوازم آرایش جویل

لوازم آرایشی پیپا

خرید لوازم گریم

دیدگاهتان را بنویسید

جستجو در سایت

دسته بندی ها

درحال بارگذاری ...
بستن
مقایسه