قیمت انواع ریمل

مدل‌های مختلف ریمل و قیمت آنها

قیمت انواع ریمل چیزی است که بسته به ویژگی‌ها، کیفیت و دوام ریمل مشخص می‌شود. ریمل چشم یا سرمه وسیله‌ای است که می‌تواند مژه‌های شما را پرپشت‌تر و پررنگ‌تر نشان دهد. در گذشته به ریمل، سرمه نیز می‌گفتند. البته به این نکته توجه کنید که نام اصلی این محصول ماسکارا است. اما چون اولین بار این محصول از شرکت ریمل وارد ایران شد، امروزه ماسکارا را با نام ریمل می‌شناسند.

برای انتخاب ریمل چشم باید چند نکته را در نظر گرفت. اولین نکته این است که از چه نوع ریملی می‌خواهید استفاده کنید. دومین نکته، توجه به برند ریمل است. البته قابل ذکر است که کلیه برندهای موجود در فروشگاه اینترنتی باستاره برندهای معتبر در حوزه لوازم آرایشی هستند.

ریمل‌ها بر اساس نوع و رنگ ماده و برس انواع و قیمت‌های مختلفی دارند که هر یک کاربرد و تأثیر متفاوتی نیز بر مژه‌ها دارند. شما باید با توجه نوع و رنگ چهره، چشم‌ها و مژه‌های خود‌ و همچنین کاربردی که از یک ریمل انتظار دارید، ریملتان را انتخاب کنید.

 

قیمت انواع ریمل با توجه به کاربرد آن

پرکاربردترین نوع ریمل نزد خانم ها ریمل حجم‌دهنده است. این ریمل باعث پرپشت شدن و حجم‌گیری بیشتر مژه‌های شما خواهد شد. ترکیبات موجود در این نوع ریمل به مژه‌ها حجمی بیش از پیش می‌دهد و در زیبایی شما نقش بسیار زیادی خواهد داشت. ریمل‌های حجم‌دهنده برس تپل و ضخیمی دارند و با یک حرکت، حجم زیادی از ریمل را در تمام جهت‌های مژه‌ها می‌نشانند.

ریمل بلند کننده معمولاً مواد تشکیل‌دهنده‌ای مانند الیاف دارد که می‌توانند خودشان را به مژه‌های شما بچسبانند تا مژه‌ها ظاهر بلندتری پیدا کنند. آنها فرمولی دارند که می‌توانید بدون تجمع ریمل روی مژه‌ها، چند لایه از آن را روی هم بزنید. این نوع ریمل برای مژه‌هایی با حجم کافی، اما کوتاه مناسب است.

شما با مراجعه به فروشگاه اینترنتی باستاره می‌توانید قیمت طیف وسیعی از ریمل‌ها را با خصوصیات مختلف از برندهای مختلف جهان مشاهده کنید و با مطالعه ویژگی‌های هر یک، بهترین مدل را برای خود سفارش دهید.

 

قیمت انواع ریمل‌ها از برترین برندهای جهان با امکان سفارش و خرید آنلاین

 

بیشتر بخوانید: طراحی ابرو با هاشور و تاتو ابرو

دیدگاهتان را بنویسید

جستجو در سایت

دسته بندی ها

درحال بارگذاری ...
بستن
مقایسه