قدم به قدم مراحل آرایش صورت را یاد بگیر

آموزش مرحله به مرحله آرایش

برای این که خودت در منزل و با استفاده از لوازم آرایش شخصی و مورد علاقه‌ ات بتوانی صورتت را آرایش کنی، مراحل آرایش صورت را که در زیر به تو یاد می‌دهیم، گام به گام اجرا کن. تمام دقت خود را به کار بگیر که تا حد امکان از اشتباه خودداری کنی و آرایشی بی‌عیب و نقص را در سریع‌ترین زمان ممکن است.

مرحله ۱: چشم‌ هانجام دهی.

با رعایت این مراحل، یقین داشته باش که تو هم می‌توانی ماهرانه صورت خود را آرایش کنی!

سعی کن آرایش چشم‌ها را قبل از استفاده از هر گونه لوازم آرایشی دیگری انجام دهی تا روی کرم پودر پایه یا کانسیلر لکه نیفتد. اول سایه چشم را بزن و خط چشم بکش؛ پس از آن از ریمل استفاده کن.

مرحله ۲: کرم پایه

برای از بین بردن لکه‌ها و تیرگی‌های پوست، روی تمام پوست صورت خود کرم پایه بمال.
مرحله ۳: کرم پودر

برای مشاهده و خرید آنلاین انواع محصولات آرایشی میتوانید روی این لینک کلیک کنید.

برای به حداقل رساندن قرمزی یا تغییر رنگ پوست، به کمک انگشتان خود یا یک پد، کرم پودر را روی پوست صورت بمال. می‌توانی روی استخوان‌های گونه و نوک بینی از کرم پودر برنزه استفاده کنی.

مرحله ۴: رژگونه

استفاده از رژ گونه به چهره تو رنگ و روح می‌بخشد. سعی کن از رژگونه‌ای روشن‌تر از رنگ پوست خود استفاده کنی. مرحله ۵: رژ لب

به پایان کار نزدیک شده‌ای! حالا می‌توانی رژ لبی را متناسب با رنگ پوست و آرایش خود انتخاب کنی. اگر دوست داشتی، می‌توانی روی رژ لب خود از برق لب نیز استفاده کنی؛ اگر هم رژ براق را دوست نداری، انواع مات را انتخاب کن. مرحله ۶: ابروها

در پایان، باید با مرتب کردن ابروها، آرایش خود را کامل کنی. اگر می‌خواهی ظاهری طبیعی داشته باشی، ابروها را تنها با برسی کوچک صاف کن. اگر هم ابروهایت خالی است یا دوست داری آن‌ها را پررنگ‌تر نشان دهی، از ریمل، سایه یا مداد ابرو متناسب با رنگ ابروهایت استفاده و جاهای خالی ابروها را پر کن.

برای دیدن محصولات و مقالات بیشتر میتوانید از سایت باستاره دیدن فرمایید.

همچنین میتوانید از طریق اینستاگرام ستاره ما را همراهی کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

جستجو در سایت

دسته بندی ها

درحال بارگذاری ...
بستن
مقایسه