فوت و فن‌هایی که به تو کمک می‌کنند آرایش قرمز زیبا و شیکی داشته باشی

آرایش قرمز

باید بدانی که امروزه، آرایش قرمز تنها به معنی استفاده از یک رژ لب قرمز کلاسیک نیست! در واقع، آرایش قرمز از جدیدترین گرایش ها در دنیای میکاپ است که در شوی پاییز ۲۰۱۷ Alberta Ferretti، یکی از مشهورترین طراحان مد و فشن دنیا در ایتالیا نیز ارائه شد.

آرایش قرمز فوت و فن‌هایی دارد که می‌تواند اجرای آن را سخت کند. ما در اینجا برای رفع این مشکل، به تو نشان می‌دهیم که چطور می‌توانی هر روز از رنگ قرمز در آرایش خود استفاده کنی و آرایش قرمز داشته باشی!
رژ گونه قرمز:

اگر می‌خواهی در تمام طول سال پوستی به رنگ گرم و برنزه داشته باشی، رژ گونه‌ای کرمی به رنگ قرمز مایل به مرجانی را انتخاب کن. با استفاده از قلم‌مو، لایه‌ای از این کرم را در قسمت زیر استخوان‌های گونه بمال و با استفاده از نوک انگشتانت آن را محو کن. حالا بالای استخوان‌های گونه را های‌لایت کن و رژ لبی به رنگ کالباسی خنثی را روی لب‌هایت بمال. آرایش قرمز خود را با سایه چشم برنزی تمام کن.

سایه چشم قرمز برای همه موقعیت‌ها:

استفاده از سایه چشم قرمز کمی سخت به نظر می‌رسد؛ چون به کار بردن ناشیانه آن باعث می‌شود نگران یا خسته به نظر برسی. ولی تو می‌توانی بدون هیچ ترسی، با انتخاب سایه قرمز در آرایش قرمز صورت، به چشم‌های خود جذابیت ببخشی! فقط کافی است برای جلوگیری از خسته به نظر رسیدن چشم‌ها، از سایه روشن صدفی در گوشه‌های داخلی چشم‌ها استفاده کنی تا چشم‌ها برجسته و کاملاً باز به نظر برسند!

برای مشاهده و خرید آنلاین محصولات آرایشی میتوانید روی این لینک کلیک کنید.

رژ لب کلاسیک قرمز:

گاهی اوقات نمی‌توانی به راحتی از رژلب قرمز کلاسیک بریا آرایش قرمز صورت استفاده کنی؛ به ویژه اگر عجله داشته باشی و بخواهی این رنگ را امتحان کنی؛ ولی واقعاً زمان کافی برای آزمون و خطا نداشته باشی! در این شرایط بهتر است یک رژ لب قرمز مات را امتحان کنی. این روش به همراه آرایش حداقل صورت و چشم‌ها باعث می‌شود تمرکز کاملاً بر لب‌ها باشد.

اگر قصد داری در مهمانی شبانه از رژ لب قرمز براق استفاده کنی، روی رژ لب معمولی خود از برق لب استفاده کن. در واقع، تو می‌توانی در عرض چند دقیقه لب‌های قرمز بی‌عیب و نقصی داشته باشی. برای این کار، اطراف گوشه لب‌های خود را با استفاده از کانسیلر روشن بپوشان تا لب‌ها برجسته به نظر برسند.

با استفاده از مداد لب قرمز، خطوط طبیعی دور لب‌های خود را پررنگ کن و رژ لب قرمز را روی سرتاسر لب‌ها بمال. برای براق کردن لب‌های خود در مراسم شب نیز از برق لب روی رژ لب استفاده کن. آرایش قرمز تو با رعایت تمام این فوت و فن‌ها، کامل و البته ساده می‌شود!

برای دیدن مقالات و محصولات بیشتر میتوانید از سایت باستاره دیدن فرمایید.

همچنین میتوانید از طریق اینستاگرام باستاره مارا همراهی کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

جستجو در سایت

دسته بندی ها

درحال بارگذاری ...
بستن
مقایسه