فواید روغن نارگیل برای مو

فواید روغن نارگیل برای مو را بشناسید !

این روزها روغن نارگیل بسیار پرطرفدار است و از آن برای مصارف متعدد زیبایی استفاده می‌شود. با ما خواص و فواید روغن نارگیل برای مو خود را بشناسید!

روغن نارگیل برای مو آسیب‌دیده

استفاده از روغن نارگیل برای مو، به کاهش از دست رفتن پروتئین هم در موهای آسیب‌دیده و هم موهای سالم می‌شود. این روغن سرشار از ساید لائوریک است که نزدیکی زیادی به پروتئین مو دارد. روغن نارگیل به سادگی در موها نفوذ کرده باعث تغذیه بهتر موها می‌شود.

بیستر بخوانید : خواص روغن نارگیل برای دور چشم چیست ؟

 

برای مشاهده و خرید انواع محصولات مراقبت از مو روی لینک کلیک کنید.

فواید روغن نارگیل برای مو

روغن نارگیل برای خنک کنندگی

از دیگر فواید روغن نارگیل برای مو سر، می‌توان به خاصیت خنک‌کنندگی آن برای سر اشاره کرد. روغن نارگیل کف سر را خنک کرده و آن را التیام می‌بخشد.

روغن نارگیل برای مرطوب کردن مو

از آنجایی که ساختار مولکولی روغن نارگیل به سادگی نمی‌شکند و همچنین تبخیر نمی‌شود، دارای ظرفیت حفظ رطوبت بالایی است. از جذاب‌ترین فواید روغن نارگیل برای مو، این است که اجازه نمی‌دهد رطوبت فرار کند و در نتیجه موهای شما را نرم و هیدارته نگه می‌دارد.

روغن نارگیل برای نرم کردن مو

روغن نارگیل از دیگر محصولات مصنوعی و کارخانه‌ای، نرم‌کننده بهتری برای موهای شما است. با استفاده از روغن نارگیل گرم، موهای خود را براق و نرم کنید.

روغن نارگیل برای مو بدون شوره

اسیدهای چرب متعدد موجود در روغن نارگیل، به عنوان عامل‌های ضدشوره عمل می‌کنند و از هر شامپوی ضدشوره دیگری بهتر هستند.

 

همیشه پیشنهاد می شود که، روغن را شب ها قبل از خواب، خیلی خوب به مو و کف سر بمالید، اجازه دهید در طول شب روی سر بماند و روز بعد با آب ولرم بشویید. می توانید روغن را هر زمانی که می خواهید موهایتان را بشویید، استفاده کنید.

 

 

اینستاگرام فروشگاه ستاره فرهنگ

برچسب‌ها:

دیدگاهتان را بنویسید

جستجو در سایت

دسته بندی ها

درحال بارگذاری ...
بستن
مقایسه