فواید آب و نمک

فواید آب و نمک و تأثیرات آن چیست ؟

آب و نمک از مهم‌ترین موادی هستند که به راحتی در دسترس بوده و مورد نیاز مصارف روزانه، سلامتی، بهداشت و زیبایی هستند. هر یک از این دو ماده فواید و ویژگی‌های خاص خود را دارند و هنگامی که کنار هم قرار می‌گیرند، می‌توانند فواید بیشتری داشته ‌باشند، به خصوص اگر با آن‌ها حمام کنید. در این مطلب، باستاره قصد دارد شما را با فواید ترکیب آب و نمک آشنا کند.

بیشتر بخوانید : روش صحیح لایه برداری پوست صورت

فواید آب و نمک

لینک مستقیم خرید ژل شستشو صورت کاپریس

 

مهم‌ترین مزیت حمام کردن با آب و نمک، پاک‌سازی پوست است. با ماساژ دادن بدن با کمی نمک می‌توانید از شر سلول‌های مردۀ پوست خود رها ‌شوید. این ترکیب باعث آب‌رسانی به پوست می‌شود و در نتیجه باعث رشد سلول‌ها و پاکسازی منافذ پوست و مانع بروز جوش‌های جوانی، سرسیاه و مشکلات پوستی دیگر می‌شود. به وسیلۀ این محلول می‌توانید از سموم مضر و باکتری‌هایی که در طول روز روی پوست می‌چسبند، رها شوید و بنابراین جوان‌تر به نظر خواهید رسید.

لینک مستقیم خرید نمک دریایی دانه ریز اسپیر با رایحه ارکیده

 

هم‌چنین، آب و نمک باعث آرامش کامل و درمان بی‌خوابی نیز می‌شود؛ با بهبود گردش خون در بدن، دردهای عضلانی را کاهش داده و تسکین می‌دهد و از اسپاسم عضله و التهاب مفاصل جلوگیری می‌کند. هم‌چنین دردهای ناشی از آسیب‌های ورزشی را کاهش می‌دهد.

نمک حمام ماده ای است که استحمام را دلپذیر میکند. بعد از یک روز طولانی، گرفتن یک حمام گرم و اضافه کردن نمک‌های مخصوص تجربه فوق‌العاده‌ایست که می‌توانید با آن خستگی پاهایی که تمام روز مجبور به ایستادن بوده‌اند، یا گرفتگی عضلات ناشی از پشت میزنشینی طولانی را برطرف کنید.

در آخر، برای رهایی از بوی بد و ناخوشایند پا نیز می‌توانید از آب و نمک استفاده کنید.

 

برای دیدن صفحه اینستاگرام فروشگاه ستاره فرهنگ روی لینک کلیک کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

جستجو در سایت

دسته بندی ها

درحال بارگذاری ...
بستن
مقایسه