مرجوع کالا

مرجوع کالا

تعویض کالای خریداری شده شما تا ۷ روز پس از خرید امکان‌پذیر است؛ به شرطی که اشکال یا ایرادی در کالا وجود داشته باشد، یا کالا با اطلاعات مندرج در وبسایت مطابقت نداشته باشد. در نظر داشته باشید که کالای مرجوعی فقط در صورتی پذیرفته خواهد شد که از حالت پلمب خارج نشده و تست یا استفاده نشده باشد و این موضوع به تأیید کارشناسان باستاره برسد. در ضمن، ارائه فاکتور خرید کالا برای مرجوع کردن آن الزامی است.

برای اطلاع از نحوه تعویض کالا می‌توانید از شنبه تا پنجشنبه از ساعت ۹ تا ۱۸ با بخش امور مشتریان با شماره‌های 02177975437–02177975429 تماس بگیرید.

 

شرایط مرجوع کالا در فروشگاه باستاره به شرح زیر است:

– هزینه حمل و نقل کالای مرجوعی بر عهده مشتری است و مبلغ فاکتور در صورت تأیید شرایط مرجوعی کالا توسط کارشناسان ما، تا ۳ روز کاری به خریدار باز خواهد گشت.

– چنانچه قبل از ارسال کالا، از خرید خود منصرف شوید، باید مراتب لغو درخواست خود را سریعاً به واحد فروشگاه اینترنتی باستاره اطلاع دهید.

– طبق ماده 79 قانون تجارت الکترونیکی مصوب ۱۳۸۲ جهت رعایت قوانین بهداشتی و حقوق سایر مشتریان، لوازم آرایشی و بهداشتی مرجوع و تعویض نمی‌شود.

– قبل از ارسال کالای مرجوعی حتماً با بخش فروشگاه اینترنتی باستاره تماس بگیرید تا هماهنگی‌های لازم جهت زمان و نحوه ارسال کالا انجام شود.

– در صورت مغایرت کالای سفارش داده شده با کالای دریافتی، هزینه ارسال کالای مرجوعی بر عهده فروشگاه اینترنتی باستاره است. از آنجا که نام کالا، رنگ و مشخصات آن روی کالا درج شده و قابل مشاهده است، بنابراین مرجوعی در صورتی امکان‌پذیر است که کالا از بسته‌بندی خود خارج نشده باشد (حداکثر تا ۲۴ ساعت پس از دریافت محصول باید مغایرت را اعلام کنید).

– توصیه می‌شود قبل از خرید محصول، حتماً اطلاعات تخصصی آن را در وبسایت مطالعه کنید یا از مشاوران ما راهنمایی بگیرید؛ سپس برای خرید اقدام کنید.

– عکس محصولات جهت اطلاع و کمک به خرید مشتری است و در برخی موارد، ممکن است جزئیات تصویر با کالای اصلی تفاوت‌هایی داشته باشد که به استناد آنها نمی‌توان اعلام مغایرت کرد.

– تمام محصولات ارائه شده در فروشگاه اینترنتی باستاره دارای برچسب اصالت کالا هستند.

جستجو در سایت

دسته بندی ها

درحال بارگذاری ...
بستن
مقایسه