عکس آرایش لب با ترفندهایی که هر خانم شیکی آنها را باید بداند

نکات مهم آرایش لب

می‌توان گفت لب جزو مهم‌ترین اجزای صورت هنگام آرایش است که باعث جذاب‌تر شدن آرایش یا بر عکس، توی ذوق زدن آن می‌شود. درباره آرایش لب یک اصل کلی وجود دارد : هر خانمی باید دست‌کم یک رژ لب قرمز برای خود داشته باشد! از طرف دیگر، هماهنگی رنگ رژ لب با رژ گونه هم نکته مهمی است که همیشه باید آن را رعایت کنی. اگر از مداد لب استفاده می‌کنی، حتماً هماهنگی رنگ آن را با رژ لب خود در نظر بگیر. استفاده از رنگ‌های سفید، زرد یا طلایی در مرکز لب‌ها باعث می‌شود که بدون استفاده از برق لب، لب‌های تو درخشان و حجیم‌تر به نظر برسند.

ترفند دیگر برای خانم‌هایی است که دوست دارند دندان‌هایشان سفیدتر و درخشان‌تر به نظر برسد. برای این منظور، رژ لب قرمزی را روی خط لثه‌های خود درست بالای دندان‌ها بمال. در ضمن، در صورتی که هنگام رژ لب زدن کثیف‌کاری کردی، برای پاک کردن آن به هیچ وجه از انگشتانت استفاده نکن؛ بلکه با کمک کانسیلر بیرون‌زدگی‌ها را تمیز کن.
عکس آرایش لب با استفاده از رژ لب مایع و رنگ‌های مات: با استفاده از رژ لب مات مانند این عکس آرایش لب می‌توانی پوششی ماندگار روی لب‌ها ایجاد کنی و در ضمن، حالت لب‌ها را نیز به دلخواه تغییر دهی.

برای مشاهده و خرید آنلاین انواع محصولات آرایش لب میتوانید روی این لینک کلیک کنید.

عکس آرایش لب با ترفندهایی که هر خانم شیکی آنها را باید بداند

آرایش لب با استفاده از رژ لب‌های براق مایع با رنگ‌های روشن: استفاده از رژ لب‌های مایع براق روی لب‌ها به طوری که وسط لب‌ها پررنگ تر از اطراف آن‌ها باشد نیز سبک پرطرفدار و جدید دیگری است که در این عکس آرایش لب می‌بینی. این سبک آرایشی برای کوچک و جمع و جور نشان دادن لب‌ها عالی است.

آرایش لب با استفاده از رژ لب های مات و خط لب: در این عکس آرایش لب می‌بینی که قسمت وسط و داخل لب‌ها با تونالیته روشن و براق رژ لب پر شده است که باعث می‌شود لب‌ها حجیم‌تر و برجسته‌تر به نظر برسند.

آرایش لب با استفاده از رژ لب‌های براق مایع: اگر از حالت و شکل لب‌های خود راضی هستی، این سبک را که در عکس آرایش لب بالا می‌بینی، برای خود انتخاب کن تا طبیعی‌تر و ساده‌تر به نظر برسی.

برای دیدن مقالات و محصولات بیشتر میتوانید از سایت باستاره دیدن فرمایید.

همچنین میتوانید از طریق اینستاگرام باستاره مارا همراهی کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

جستجو در سایت

دسته بندی ها

درحال بارگذاری ...
بستن
مقایسه