عمر مفید لوازم آرایش

عمر مفید لوازم آرایشی چقدر است ؟

گاهی باید نگاهی به کیف لوازم آرایشتان کنید و ببینید که از هر یک از لوازم آرایشی موجود در آن چه مدتی است که استفاده می‌کنید، زیرا مصرف طولانی مدت آن‌ها می‌تواند تأثیراتی منفی روی سلامتی شما داشته باشد. بنابراین امروز همراه ما با عمر مفید لوازم آرایشی داخل کیف خود آشنا شوید.

لینک خرید انواع لوازم آرایشی از فروشگاه اینترنتی باستاره

 

ریمل :

بسیاری از زنان تمایل دارند که از ریمل خود به خوبی مراقبت ‌کنند و بیشترین استفادۀ ممکن را از آن بکنند. حتی گاهی برخی حدود یک سال از یک ریمل استفاده می‌کنند. این در حالی است که عمر یک ریمل حداکثر ۴ ماه است. بنابراین برای جلوگیری از ملتهب شدن چشمانتان و حفظ سلامت آن‌ها، هر چهار ماه یک بار ریمل خود را عوض کنید.

 

رژ لب :

عمر مفید یک رژ لب ۱۸ ماه است که می‌توانید در این مدت بدون هیچ گونه نگرانی از آن استفاده کنید. اما برای این که آلوده نشود، بهتر است از آن در یخچال نگهداری کنید. در صورتی که متوجه هر گونه تغییر در رنگ و بوی آن شدید، دیگر از آن استفاده نکنید.

 

عمر مفید لوازم آرایشی

 

برس‌های آرایش :

برس‌های آرایشی حاوی مقدار زیادی باکتری‌ هستند و سلامت پوست شما را تهدید می‌کنند. بنابراین، مهم است برس آرایشی خود را هر هفته، به خصوص پس از استفاده، ضدعفونی یا استریل کنید.

 

خط چشم :

تمیز کردن خط چشم وقت چندانی نمی‌گیرد. تنها باید حواستان به نوک قلم آن باشد و آن را تمیز نگه دارید، زیرا ممکن است مانند ریمل باعث ملتهب شدن چشم‌ها شود. از کشیدن خط چشم روی خط مژه اجتناب کنید، زیرا این کار باعث انسداد غدد چربی چشم که از قرنیه محافظت می‌کنند می‌شوند. هم‌چنین خط چشم خود را هر ۱۸ ماه عوض کنید.

 

کرم پایه :

ممکن است بتوانید از یک کرم پایه به مدت ۱۲ ماه استفاده کنید. از آن جایی که ممکن است هنگام زدن کرم روی صورت از انگشتان خود کمک بگیرید، بهتر است قبل از استفاده، دستانتان را به خوبی بشویید. توصیۀ ما به شما این است که سعی کنید بیشتر از ۶ ماه از یک کرم پایه استفاده نکرده و آن را زود به زود عوض کنید.

عمر مفید لوازم آرایشی

 

 

اینستاگرام فروشگاه ستاره فرهنگ

برچسب‌ها:

دیدگاهتان را بنویسید

جستجو در سایت

دسته بندی ها

درحال بارگذاری ...
بستن
مقایسه