عطرهای زنانه معروف

معرفی برترین عطرهای زنانه

عطرهای زنانه معروف:اسم عطر مشهور زنانه با ماندگاری بالا و پخش بالا رو میشه بگید؟ این سوال خیلی از خانمهاست وقتی برای اولین بار میخواهند خرید کنند. خرید یک ادکلن زنانه که بتوان بعنوان عطر امضا از آن استفاده کرد و یا در مهمانی ها و محل کار و یا هر جای دیگری از آن استفاده کرد یک چالش بزرگ شناخته میشود.
شاید شما هم بخواهید یک ادکلن زنانه با ویژگی های شاخص داشته باشید، عطری که نتوان از آن گذشت و به چشم یک همراه همیشگی به آن نگاه کرد. تیم عطر لیلیوم امروز میخواهد با همراهی شما، به معرفی چند ادکلن مشهور زنانه بپردازد که از بهترین های دنیای عطر انتخاب شده اند. همچنین در کنار آن نکات جالبی در انتخاب عطر مناسب و نحوه استفاده از آن را باهم مرور می‌کنیم.

ادوپرفیوم زنانه الودی روی مدل Rose Lena

ادوپرفیوم زنانه الودی روی مدل Rose Lena عطری فرانسوی با رایحه شیرین است که ماندگاری بالا و پخش بوی خوبی دارد. رایحه این عطر از نوع گلی و میوه‌ای است.

عطرهای زنانه معروف

ادوپرفیوم زنانه ایوس د سیستل مدل Lilium

ادوپرفیوم زنانه ایوس د سیستل مدل Lilium عطری شیرین با آکوردهای گلی و چوبی است. گریپ فروت و گلابی نت‌های آغازین این ادوپرفیوم هستند. سپس نت‌های میانی یاس و گل صد تومانی از راه می‌رسند. در پایان هم نوبت نت‌های مشک و چوب صندل می‌رسد.

عطرهای زنانه معروف

ادوپرفیوم زنانه بلانتون مدل Glamour

ادوپرفیوم زنانه بلانتون مدل Glamour رایحه‌ای خنک دارد که مناسب فصول بهار و تابستان است. این عطر از آکوردهای گلی و مرکباتی بهره می‌برد و محصول کشور ایتالیا است.

عطرهای زنانه معروف

ادوپرفیوم زنانه بوکت ایده ال زرژوف bouquet ideale xerjoff

ادوپرفیوم زنانه بوکت ایده ال زرژوف casamorati bouquet ideale xerjoff عطری با ماهیت گلی با آکوردهای اصلی آن را چوب ، بالزامیک ،ادویه‌جات و نت‌های چوبی و گلی تشکیل می‌دهند.

عطرهای زنانه معروف

ادوپرفیوم زنانه دیزل مدل Loverdose Tattoo

ادوپرفیوم زنانه دیزل مدل Loverdose Tattoo با رایحه شرقی و شیرین برای استفاده در فصول پاییز و زمستان ایده‌آل است. این ادوپرفیوم محصول سال ۲۰۱۳ است. Anne Flipo و Pascal Gaurin طراحان این عطر هستند. ادوپرفیوم لاوردوز تاتو دارای آکوردهای اصلی خاصی است: رایحه لاکتونیک Lactonic (رایحه‌ای شیری، خامه‌ای و شیرین)، گیاهان معطر، وانیل و بالزامیک.

عطرهای زنانه معروف

ما در فروشگاه اینترنتی باستاره اکثر برند های معروف عطر رو موجود داریم و شما برای خرید مستقیم آنها میتوانید روی این لینک کلیک کرده و خرید اینترنتی خود را به راحتی انجام دهید.

برچسب‌ها:

دیدگاهتان را بنویسید

جستجو در سایت

دسته بندی ها

درحال بارگذاری ...
بستن
مقایسه