طرز استفاده کرم دور چشم

روش صحیح استفاده از کرم دور چشم

همه خانم‌ها با کرم دور چشم آشنا هستند؛ ولی آیا همه آن‌ها از این محصول پوستی به درستی استفاده می‌کنند؟ طرز استفاده کرم دور چشم اصول خاصی دارد که باید هنگام مالیدن در اطراف چشم رعایت شود تا به پوست آسیبی نرسد و بهترین تأثیر را داشته باشد.
متأسفانه بسیاری از خانم‌ها طرز استفاده کرم دور چشم را نمی‌دانند و به اشتباه آن را روی پوست اطراف چشم‌های خود می‌مالند. برای تصحیح این اشتباه‌ها، ما در اینجا به اصول صحیح طرز استفاده کرم دور چشم اشاره می‌کنیم.
ولی پیش از آن، باید بدانی که استفاده از کرم دور چشم چه مزایایی برای پوست این ناحیه از صورت دارد. برخی از فواید کرم دور چشم عبارتند از: افزایش تولید کلاژن، تحریک رشد سلولی، از بین برن پف و تیرگی اطراف چشم‌ها و مبارزه با چین و چروک‌های این ناحیه از پوست.
برای این که بهترین نتیجه را از مصرف کرم دور چشم بگیری، باید طرز استفاده کرم دور چشم را به شکل صحیح بلد باشی. برای این منظور، ابتدا مقداری کرم دور چشم را روی نوک انگشت حلقه خود قرار بده. همیشه بهتر است که از انگشت حلقه خود استفاده کنی؛ زیرا ضعیف‌ترین انگشت دست است و به پوست حساس اطراف چشم‌ها آسیبی نمی‌رساند.

طرز استفاده کرم دور چشم
کرم را به شکل نقاط کوچک در اطراف چشم‌های خود بمال. فقط به یاد داشته باش آن را خیلی نزدیک به چشم‌ها نزنی؛ زیرا ممکن است باعث تحریک و قرمزی چشم‌ها شود.
با نوک انگشت حلقه خود، به آرامی کرم را روی پوست اطراف چشم خود ماساژ بده تا زمانی که تقریباً به طور کامل جذب پوست شود.
دقت کن که کرم را روی پوست خود نکشی؛ چون پوست اطراف چشم‌ها بسیار نازک و حساس است و کشیدن آن باعث ایجاد چین و چروک‌های بیشتری در این ناحیه خواهد شد.

برای دیدن انواع کرم های دور چشم میتوانید روی این لینک کلیک کنید.

به آرامی نوک انگشت حلقه خود را در اطراف چشم‌ها به صورت دایره‌وار حرکت بده. در ضمن، به یاد داشته باش که پس از مصرف کرم باید برای استفاده از محصولات دیگری مانند کانسیلر یا کرم‌های ضد آفتاب، دو دقیقه صبر کنی.
یادگیری اصول صحیح طرز استفاده کرم دور چشم به تو کمک می‌کند که از فواید این محصول، بهترین بهره را برای رفع مشکلات پوستی این ناحیه از صورت ببری.

برای دیدن محصولات و مقالات بیشتر میتوانید از سایت ما دیدن فرمایید.

*لینک مستقیم اینستاگرام ستاره*

دیدگاهتان را بنویسید

جستجو در سایت

دسته بندی ها

درحال بارگذاری ...
بستن
مقایسه