طرز استفاده از کرم دور چشم

استفاده از کرم دور چشم به روشی صحیح

همه خانم‌ها با کرم دور چشم آشنا هستند؛ ولی آیا همه آن‌ها از این محصول پوستی به درستی استفاده می‌کنند؟ طرز استفاده از کرم دور چشم اصول خاصی دارد که باید هنگام مالیدن در اطراف چشم رعایت شود تا به پوست آسیبی نرسد و بهترین تأثیر را داشته باشد.

بیشتر بخوانید : دلایل اصلی گودی و سیاهی زیر چشم و راهکارهایی برای جلوگیری از آن

متأسفانه بسیاری از خانم‌ها نحوه استفاده کرم دور چشم را نمی‌دانند و به اشتباه آن را روی پوست اطراف چشم‌های خود می‌مالند. برای تصحیح این اشتباه‌ها، ما در اینجا به اصول صحیح طرز استفاده کرم دور چشم اشاره می‌کنیم.

لینک مستقیم خرید کرم دور چشم ریچموند مدل Hydrating 

 

ولی پیش از آن، باید بدانید که استفاده از کرم دور چشم چه مزایایی برای پوست این ناحیه از صورت دارد. برخی از فواید کرم دور چشم عبارتند از: افزایش تولید کلاژن، تحریک رشد سلولی، از بین بردن پف و تیرگی اطراف چشم‌ها و مبارزه با چین و چروک‌های این ناحیه از پوست.

طرز استفاده از کرم دور چشم

لینک مستقیم خرید ژل دور چشم حاوی کلاژن بایومارین

 

برای این که بهترین نتیجه را از مصرف کرم دور چشم بگیرید، باید طرز استفاده کرم دور چشم را به شکل صحیح بلد باشید. برای این منظور، ابتدا مقداری کرم دور چشم را روی نوک انگشت حلقه خود قرار بدهید. همیشه بهتر است که از انگشت حلقه خود استفاده کنید؛ زیرا ضعیف‌ترین انگشت دست است و به پوست حساس اطراف چشم‌ها آسیبی نمی‌رساند.

کرم را به شکل نقاط کوچک در اطراف چشم‌های خود بمالید. فقط به یاد داشته باشید آن را خیلی نزدیک به چشم‌ها نزنید؛ زیرا ممکن است باعث تحریک و قرمزی چشم‌ها شود.

با نوک انگشت حلقه خود، به آرامی کرم را روی پوست اطراف چشم خود ماساژ بدهید تا زمانی که تقریباً به طور کامل جذب پوست شود.

دقت کنید که کرم را روی پوست خود نکشید؛ چون پوست اطراف چشم‌ها بسیار نازک و حساس است و کشیدن آن باعث ایجاد چین و چروک‌های بیشتری در این ناحیه خواهد شد.

به آرامی نوک انگشت حلقه خود را در اطراف چشم‌ها به صورت دایره‌وار حرکت بدهید. در ضمن، به یاد داشته باشید که پس از مصرف کرم باید برای استفاده از محصولات دیگری مانند کانسیلر یا کرم‌های ضد آفتاب، دو دقیقه صبر کنید.

یادگیری اصول صحیح نحوه استفاده کرم دور چشم به شما کمک می‌کند که از فواید این محصول، بهترین بهره را برای رفع مشکلات پوستی این ناحیه از صورت ببرید.

 

 

اینستاگرام فروشگاه ستاره فرهنگ

دیدگاهتان را بنویسید

جستجو در سایت

دسته بندی ها

درحال بارگذاری ...
بستن
مقایسه