طراحی ناخن ساده و شيک

این طراحی ناخن ساده و شيک برای هر موقعیتی مناسب است!

ممکن است حوصله درست کردن و طراحی ناخن‌های خود را نداشته باشید یا شاید با مراجعه به آرایشگاه، نمی‌توانید مدل طراحی ناخن ساده و شیک مورد نظر خود را داشته باشید. در ادامه باستاره شما را با یک آموزش طراحی ناخن ساده و شيک آشنا می‌کند. این طراحی ناخن ساده و شیک برای هر مناسبت و موقعیتی کاربردی است و می‌توانید با داشتن آن روی ناخن‌های خود، دست‌هایی منحصر به فرد داشته باشید!

بیشتر بخوانید : با این چند طرح فرنچ ناخن به رنگ سبز نعناعی، دست‌هایی جذاب داشته باش!

لینک مستقیم خرید لاک ناخن سیترای شماره 315

 

برای این آموزش طراحی ناخن ساده و شیک، به ۳ عدد لاک ناخن و یک قلموی باریک نیاز دارید. یکی از لاک‌ها را به رنگ مورد علاقه خود انتخاب کنید و دو لاک دیگر مورد نظر، تاپ کت‌های براق و مات هستند.

لینک مستقیم خرید تاپ کات مات برلند

طراحی ناخن ساده و شيک

در مرحله اول این آموزش طراحی ناخن ساده و شیک باید روی ناخن‌ها را با دولایه از لاک مورد نظر خود بپوشانید.

طراحی ناخن ساده و شيک

در مرحله بعدی، پس از آنکه لاک ناخن شما کاملاً خشک شد، نوبت تاپ‌کت مات می‌رسد. روی تمام ناخن‌های خود را با تاپ‌کت مات بپوشانید و اجازه بدهید کاملاً خشک شوند.

طراحی ناخن ساده و شيک

پس از آنکه تاپ‌کت مات خشک شد، نوبت ایجاد طرح‌های مواج و جذاب با استفاده از تاپ‌کت براق است. با استفاده از یک قلموی باریک، هر طرح یا مدلی که دوست دارید را روی ناخن‌ها رسم کنید.

پس از آنکه طرح‌های مورد نظرتان را ایجاد کردید، اجازه بدهید ناخن‌ها کاملاً خشک شوند. پس از آنکه لاک روی ناخن‌ خشک شد، می‌توانید طراحی ناخن را تماشا کنید و ایرادات احتمالی آن را برطرف کنید!

آموزش طراحی ناخن ساده و شیک به همین سادگی بود، می‌توانید این ایده طراحی ناخن را با خلاقیت خود درآمیزید و طرح‌های جذابی خلق کنید!

 

 

 

اینستاگرام فروشگاه ستاره فرهنگ

دیدگاهتان را بنویسید

جستجو در سایت

دسته بندی ها

درحال بارگذاری ...
بستن
مقایسه