صاف شدن پوست صورت

برای صاف شدن پوست صورت چه باید کرد ؟

سلامتی پوست شما تحت تاثیر عوامل بسیاری است.این عوامل شامل آلودگی، استرس و آسیب های ناشی از تابش مستقیم آفتاب است که به مرور زمان سبب می شود پوست مستعد ناهمواری، چین و چروک، لکه های پوستی ناشی از افزایش سن، کبودی و فرورفتگی پوست شوند. برای صاف شدن پوست صورت چند نکته را رعایت کنید تا در مدت کوتاهی بدون صرف هزینه ای خاص و با تکنیک های خانگی به پوست صاف و زیبا برسید.

از صفحه اینستاگرام فروشگاه ستاره فرهنگ دیدن فرمایید.

 

شستشوی صورت:

شستشوی صورت صبح و شب به شما کمک شایانی در خصوص شفافیت پوست می کند زیرا باعث زدودن آلودگی های روزانه از صورت می شود.

 نوشیدن آب :

75% بدن آب است. نوشیدن فراوان آب می تواند کمک زیادی به آب رسانی پوست بکند و در نتیجه باعث شفافیت و روشنی پوست شود.

صاف شدن پوست صورت

استفاده از کرم ضدآفتاب :

هیچ چیز به اندازه نور خورشید نمی تواند پوست صورت را تخریب و پیر کند. برای زیبا و سالم نگه داشتن پوست هر روز از ضدآفتاب ها در زیر پایه آرایش خود استفاده کنید. همیشه قبل از هرکاری روی صورتتان از کرم ضدآفتاب استفاده کنید. پوست های تحریک پذیر اغلب به نور خورشید حساس هستند و به همین خاطر حفاظت از بافت های ظریف آن در مقابل اشعه های مضر کرم های ضد آفتاب SPF 30 یا بالاتر توصیه میشود.

خرید کرم ضدآفتاب برای انواع پوست از فروشگاه اینترنتی باستاره

 

خوب خوابیدن :

اگر خواب کافی نداشته نداشته باشید، تاثیر آن روی صورت شما مشخص میشود. چرا که شما را خسته و بیحال نشان می دهد. در طول شبانه روز باید حداقل ۸ ساعت خواب مفید داشته باشید.

قبل از خواب حتما آرایشتان را پاک کنید :

هنگامی که مواد اضافی روی پوست خود را از بین میبرید، باید بدانید که این کار به نفس کشیدن پوست بسیار کمک می کند. این کار را هر شب قبل از خواب حتی با وجود خستگی از یاد نبرید. روغن براق کننده پوست صورت از مواد آرایشی هستند که می توانند آسیب هایی جدی به پوست وارد کنند زیرا باعث افزایش چربی میشوند. حتی بهترین کرم پودر براق کننده صورت هم باعث میشود تا صورت شادابی و طراوت خود را از دست بدهد.

 

شادابی پوست دور چشم

برچسب‌ها:

دیدگاهتان را بنویسید

جستجو در سایت

دسته بندی ها

درحال بارگذاری ...
بستن
مقایسه