شینیون موی کوتاه

مدل‌های ساده برای شینیون موی کوتاه در خانه

شینیون موهای کوتاه زنانه و دخترانه در مدل های متنوعی موجود است و شما می توانید از بین این مدل ها مدل موی زیبا و شیک را برای فرم دادن به موهای خود و شرکت در مهمانی ها و مجالس با ظاهری شیک و جذاب تر انتخاب کنید. اگر مدل موی شما به درستی انتخاب شده باشد، ظاهر شما از کلاس و زیبایی بیشتری برخوردار خواهد بود. در صورت داشتن موهای کوتاه، ما چند مدل ساده برای شینیون موی کوتاه در خانه را به شما یاد می‌دهیم تا خیلی راحت همیشه آراسته باشید.

بیشتر بخوانید : با این مدل موی زنانه جدید مانند مدل‌ها زیبا و ساده باش

 

شینیون موی کوتاه

برای دیدن صفحه اینستاگرام سالن زیبایی ستاره فرهنگ اینجا کلیک کنید.

 

شینیون پایین سر با گره‌ای به شکل گل

این مدل ساده را که در تصویر بالا می‌بینید، می‌توانید با جمع کردن موها به شکل گوجه‌ای در پایین سر انجام دهید. با پیچیدن امتداد موها به این مدل شینیون، شکل گل را بدهید. جلوی موها را هم به سمت بالا جمع کنید.

 

شینیون موی کوتاه

 

شینیون پشت سر با جلوی موی یکطرفه

این مدل شینیون مانند مدل قبلی است؛ با این تفاوت که گره شل موها در این سبک کمی بالاتر زده می‌شود و جلوی موها نیز یکطرفه است.

 

شینیون موی کوتاه

شینیون شل برای موهای خیلی کوتاه با اکسسوری

در این مدل که مناسب موهای خیلی کوتاه است، جلوی موها حالت یکطرفه دارد و پشت موها به سادگی با یک سنجاق سر جمع شده است. در کنار سر هم می‌توان از اکسسوری ‌های مختلف استفاده کرد.

 

مو

شینیون با موهای پیچیده در پشت سر

اگر موهایتان نیمه کوتاه است، می‌توانید این مدل زیبا را امتحان کنید. امتداد موها را در پشت سر بپیچ و حلقه کنید. سپس با استفاده از چند سنجاق سر ساده، شینیون را در چند قسمت ثابت نگه دارید.

بیشتر بخوانید : زیباترین مدل موی باز مجلسی به همراه بافت

 

 

اینستاگرام فروشگاه ستاره فرهنگ

برچسب‌ها:

دیدگاهتان را بنویسید

جستجو در سایت

دسته بندی ها

درحال بارگذاری ...
بستن
مقایسه