شیر بدن

شیر بدن با داشتن بافتی سبک و رقیق، آب بیشتری در بافت خود دارد و به سرعت جذب پوست می‌شود. این محصول با توجه به آبرسانی بالایی که دارد، مناسب افرادی است که پوست خیلی خشک دارند. قابلیت جذب سریع و بالای آن باعث می‌شود حس کشیدگی و خشکی از روی پوست رفع و احساس آرامش ایجاد شود.

در ترکیبات انواع شیرهای بدن، پروتئین‌های شیری و ویتامین‌هایی مانند A ,E و D وجود دارد. ویتامین‌های A و D به بازسای پوست کمک می‌کنند و باعث کاهش چین و چروک‌های آن می‌شوند. ویتامین E هم با اثر مخرب رادیکال‌های آزاد روی پوست مبارزه می‌کند و ویژگی جوانسازی و ضد چروک دارد.

پروتئین‌های شیر موجود در شیر بدن هم موجب نرمی پوست خشک و مانع پوسته پوسته شدن و خارش آن می‌شوند. همچنین، این محصول به سبب دارا بودن اسید لاکتیک، از آفتاب سوختگی تا حد زیادی جلوگیری می‌کند.

انواع شیرهای بدن به دلیل دارا بودن ویتامین‌ها و پروتئین در ترکیبات خود از خاصیت آبرسان، مغذی و جوانساز برخوردارند. این محصولات را حتی می‌توان برای درمان ترک‌های پوستی بعد از دوران بارداری به کار برد. در ضمن، استفاده از آنها در طول دوران بارداری مانع ایجاد ترک‌های پوستی خواهد شد.

 

خرید انواع بادی میلک‌های باباریا از فروشگاه اینترنتی باستاره

 

ویژگی‌های شیر بدن

محصولاتی که به عنوان بادی میلک می‌شناسیم، عموماً دارای ویژگی‌های زیر هستند:

– مرطوب کننده طبیعی و آبرسانی پوست

– جوانساز پوست

– درمان‌کننده خشکی و زبری پوست

– کنترل‌کننده چربی پوست

-درمان‌کننده ترک‌های پوست بعد از بارداری

– رفع‌کننده التهابات پوستی

– رفع‌کننده چین و چروک‌های پوست

در کل، باید بدانید که استفاده مرتب و روزانه از شیر بدن کمک می‌کند پوست شما ظاهر بهتری پیدا کند و خاصیت کشسانی و انعطاف‌پذیری آن افزایش یابد. پس استفاده از این محصولات را به ویژه برای پوست‌های خشک در برنامه مراقبت روزانه از پوست خود قرار دهید.

 

بیشتر بخوانید:

ضد آفتاب خوب برای پوست خشک

بهترین شوینده برای پوست چرب

 

دیدگاهتان را بنویسید

جستجو در سایت

دسته بندی ها

درحال بارگذاری ...
بستن
مقایسه