شفاف سازی پوست

ترفندهای مهم برای شفاف سازی پوست صورت

حتی اگر رژیم غذایی درستی دارید، به اندازه کافی می‌خوابید و ورزش می‌کنید، باز هم ممکن است با پوست خود مشکل داشته باشید! اگر به دنبال راهی سریع برای شفاف سازی پوست صورت خود هستید، در اینجا ما ترفندهای این کار را به شما یاد می‌دهیم.

شفاف سازی پوست صورت ترفندها و روش‌های مخصوص خود را دارد که بی‌توجهی به آن‌ها می‌تواند حتی باعث ایجاد مشکلات پوستی برای شما شود. بنابراین، با دقت این روش‌های مهم برای شفاف سازی پوست صورت را بخوانید و به آن‌ها عمل کنید.

بیشتر بخوانید : طرز تهیه بهترین ماسک صورت برای لک و جای جوش‌ها

لینک مستقیم خرید ماسک گل رس ضد لک سون هون

شفاف سازی پوست

لینک مستقیم خرید ژل کرم مرطوب و شفاف کننده سین بیونیم

 

۱. ماسک شبانه:

اگر گاهی از جوش صورت رنج می‌برید، می‌توانید از ماسک‌های صورت ضد جوش به عنوان درمانی موضعی در طول شب استفاده کنید.

۲. ماسک‌های مرطوب کننده:

ماسک‌هایی که برای هیدراته کردن پوست به کار می‌روند، می‌توانند باعث شفاف سازی پوست صورت شوند.

۳. شست‌وشوی صورت:

همیشه صورت خود را قبل از خواب بشویید! اگر هم خسته هستید و نمی‌توانید هر شب این کار را انجام بدهید، دست‌کم از دستمال مرطوب برای تمیز کردن پوست خود استفاده کنید.

۴. ماسک‌های صورت خانگی:

یکی از مفیدترین ماسک‌های خانگی برای شفاف شدن پوست صورت با استفاده از توت‌فرنگی و ماست تهیه می‌شود.

۵. کرم‌های مرطوب کننده:

پوست خشک بیشتر در معرض چروک شدن و پیری قرار دارد. به همین دلیل، بهتر است به طور مرتب از کرم‌ مرطوب‌کننده برای شفاف سازی پوست صورت خود استفاده کنید.

۶. ماسک‌های حاوی خاک رس:

مواد تشکیل دهنده این ماسک‌ها به عمق پوست نفوذ و آلودگی‌ها و باکتری‌ها را تمیز می‌کند. ماسک خاک رس همچنین می‌تواند به عنوان یک لایه‌بردار به باز کردن منافذ پوست و درمان آکنه کمک کند.

لینک مستقیم خرید ماسک صورت خاک رسی جو و آواکادو فریمن

 

۷. ماسک جوی دوسر:

ترکیب بلغور جوی دوسر پخته با آب لیمو و تخم‌مرغ می‌تواند کمک مؤثری به شفاف سازی پوست کند. جو حاوی آنتی‌اکسیدان‌های مفید است؛ در حالی که اسید موجود در لیمو باعث کشته شدن باکتری‌ها می‌شود و ویتامین E موجود در تخم‌مرغ، پوست را به طور کامل صاف می‌کند.

۸. آلوئه‌ورا:

آلوئه‌ورا معروف به درمان زخم‌ها است و همچنین، به عنوان درمانی مؤثر برای از بین بردن آکنه عمل می‌کند. ژل آلوئه‌ورا را روی پوست بمالید و حدود یک ساعت بعد صورتتان را با آب گرم شست‌وشو بدهید و خشک کنید.

۹. عسل:

عسل، راه حلی طبیعی برای شفاف سازی پوست صورت به ویژه برای پوست‌های حساس است.

۱۰. بخور:

صورت خود را روی یک کاسه آب جوش نگه دارید و اجازه بدهید بخار برای دو تا سه دقیقه به صورتتان برخورد کند. این کار به از بین رفتن آلودگی‌ها و چربی اضافی موجود در منافذ پوستی کمک می‌کند.

۱۱. یخ:

استفاده از یخ پیش از کرم ضد آکنه یا ماسک صورت می‌تواند باعث شفاف شدن پوست صورت شود. برای این منظور، یک قطعه یخ را حدود دو دقیقه روی پوست خود بگذارید و سپس از کرم یا ماسک استفاده کنید.

شفاف سازی پوست

 

 

اینستاگرام فروشگاه ستاره فرهنگ

دیدگاهتان را بنویسید

جستجو در سایت

دسته بندی ها

درحال بارگذاری ...
بستن
مقایسه