شفافیت پوست صورت با توت فرنگی

شفاف شدن پوست صورت با استفاده از میوه‌ای خوشمزه به نام توت فرنگی!

توت فرنگی فقط یک میوه خوشمزه و خوش عطر نیست! بلکه منبعی سرشار از ویتامین C نیز به شمار می‌آید. با ما همراه شوید تا با روش شفافیت پوست صورت با توت فرنگی آشنا شوید.

مقدار ویتامین C که در توت فرنگی یافت می‌شود، از پرتقال و گریپ فروت هم بیشتر است. طبق تازه‌ترین تحقیقات، کسانی که از مواد خوراکی حاوی ویتامین C استفاده می‌کنند، کمتر دچار عوارضی چون چین و چروک صورت و مشکلات پوستی مربوط به بالا رفتن سن می‌شوند تا کسانی که این ماده اساسی را در رژیم غذایی خود نمی‌گنجانند.

بیشتر بخوانید : با انجام این کارها، پوست خود را ۱۰ سال پیرتر نشان می‌دهید!

 

ویتامین C با رادیکال‌های آزاد که عوامل اصلی آسب دیدگی سلول‌ها و همین طور از بین رفتن کلاژن هستند، مبارزه می‌کند و بدین وسیله به پوست شادابی و شفافیت زیادی می‌بخشد. برای این که شفاف شدن پوست صورت و شادابی آن را تضمین کنید، یک یا دوبار در هفته روی صورت خود را با ماسک توت فرنگی بپوشانید و مواد حاوی ویتامین C را در رژیم غذایی خود قرار بدهید تا پوستی شفاف و لطیف داشته باشید.

لینک مستقیم خرید ژل کرم مرطوب و شفاف کننده سین بیونیم

شفافیت پوست صورت با توت فرنگی

برای تهیه یک ماسک مناسب برای شفاف شدن پوست صورت، کافی است که دو یا سه عدد توت فرنگی متوسط را با پشت چنگال له کرده و آنها را با یک قاشق غذاخوری خامه تازه و یک قاشق مرباخوری عسل ترکیب کنید. مخلوط را روی صورتتان بمالید و بگزارید تا هر وقت که می‌توانید و یا تا زمانی که خشک شود، روی پوست صورت بماند. سپس با آب گرم صورت خود را بشویید و برای بستن منافذ پوست، با آب سرد صورت خود را بشویید. در پایان صورتتان را با حوله‌ای تمیز خشک کنید و از شفافیت پوست صورت خودت لذت ببرید!

 

 

اینستاگرام فروشگاه ستاره فرهنگ 

برچسب‌ها:

دیدگاهتان را بنویسید

جستجو در سایت

دسته بندی ها

درحال بارگذاری ...
بستن
مقایسه