شامپو برای موهای خشک و وز

بهترین شامپو برای موهای خشک و وز

معمول نگهداری از موهای خشک و وز، کمی کار دشواری است، چرا که این نوع جنس مو در معرض شکنندگی قرار دهند و معمولا مرتب کردن آن‌ کار ساده‌ای نیست. بسیاری از افرادی که موهای وز دارند، میزان کراتین یا پروتئین موهایشان از دیگران کمتر است. در این صورت افرادی که موهای خشک و وز دارند، باید با انتخاب بهترین شامپو برای موهای خشک و وز بیشتر از موهایشان مراقبت کنند.

عواملی همچون نور مستقیم خورشید (همچون آفتاب گرفتن)، حرارت مستقیم و بی‌اندازه‌ای سشوآر، اتو مو و حالت دهنده مو، آب و هوای شرجی و مرطوب، استعمال سیگار و مصرف برخی از داروها، باعث خشک و وز شدن موها می‌شود. با این حال شما می‌توانید با مراقبت و استفاده از شامپوهای مناسب موهای خشک و وز، موهای لطیف، شاداب و زیبایی داشته باشید.

 

شامپو برای موهای خشک و وز

 

مو یکی از مهم ترين عوامل تاثیرگذار در زيبايي اشخاص است؛ به همین خاطر هم باید اهمیت و وسواس بیش تری در انتخاب شامپوی مناسب به خرج داد. در فصل گرما، حمام و استفاده ی روزانه از مواد بهداشتی به امری اجتناب ناپذیر تبدیل می شود؛ به همین خاطر باید در انتخاب وسایل شستشوی مناسب توجه بیش تری نشان داد و از شوینده هایی استفاده کرد که در اثر استفاده ی مکرر سبب خشکی پوست سر نشوند.

در قدیم از صابون براي شستشوی مو هم استفاده ميشد ولی به دلیل قوی بودن آن و توصیه متخصصان پوست و مو که اعلام ميکنند هر شخصی از شامپوی مناسب با جنس موی خود استفاده کند، شامپو های گوناگون با خواص و براي انواع موها تولید شدند که به علت فرمولاسیون های خاص تأثير زيادي در رفع نیاز و یا مشکل های احتمالی مو های یک فرد دارند.

 

شامپو آرگان ضد وز آی ان جی

شامپو آرگان ضد وز آی ان جی مناسب موهای زبر و وزدار و شکننده می باشد و با دارا بودن مواد موثر و صاف کننده از قبیل روغن آرگان و روغن آووکادو، وز و شکنندگی موها را کاملا برطرف نموده، موها را عمیقا تغذیه کرده و انعطاف پذیری و حالت پذیری را به موها بر می گرداند و آنها را براق و درخشان می نماید.

شامپو برای موهای خشک و وز

لینک مستقیم خرید شامپو آرگان ضد وز آی ان جی

 

 

خرید انواع شامپوهای ایرانی و خارجی از فروشگاه اینترنتی باستاره

اینستاگرام فروشگاه ستاره فرهنگ

دیدگاهتان را بنویسید

جستجو در سایت

دسته بندی ها

درحال بارگذاری ...
بستن
مقایسه