ست هدیه ادکلن مردانه

معرفی ۲ ست هدیه ادکلن مردانه 

هر چقدر هم که به شیوه لباس پوشیدن خود اهمیت دهید، باز هم ظاهر شما بی عطر تکمیل نمی شود. همان طور که می دانید هر فصل عطر مخصوص خود را دارد و هر سال برندهای مختلف، تمام تلاش شان را می کنند تا در رقابت با دیگر برندها، بهترین خود را ارائه دهند. اگر به دنبال عطری مردانه هستید، ما بهترین ست هدیه ادکلن مردانه را به شما معرفی می کنیم. ست هدیه عطر مردانه یکی از بهترین گزینه ها در زمان انتخاب هدیه به شمار می رود که می توان برای هر شخصی با هر موقعیتی خریداری و استفاده نمود.

 

ست هدیه مردانه لا رایو مدل Extreme Story :

ست هدیه مردانه لا رایو مدل Extreme Story شامل یک ادوتویلت مردانه ۷۵ میلی لیتری و یک اسپری دئودورانت ۱۵۰ میل مناسب هدیه به آقایان است. ادوتویلت اکستریم استوری رایحه‌ای تازه (فرش) و تند مناسب فصول بهار، تابستان و پاییز دارد. این عطر که در سال ۲۰۱۸ عرضه شد، دارای آکوردهای گیاهان معطر، ادویه‌جات، گل و رز است. رایحه ادوتویلت Extreme Story با ترنج، نت‌های هوایی و تازه و صمغ المی آغاز می‌شود. اسطوخودودس، هل، رز، شمعدانی، گل صد تومانی و بنفشه نت‌های میانی این عطر هستند. نت‌های پایانی آن هم عبارتند از: خس‌خس، پاچولی، عنبر و چرم.

 

ست هدیه مردانه لا رایو مدل Extreme Story

ست هدیه مردانه لا رایو مدل The Hunting Man :

ست هدیه مردانه لا رایو مدل The Hunting Man شامل یک ادوتویلت مردانه ۷۵ میلی لیتری و یک اسپری دئودورانت ۱۵۰ میل مناسب هدیه به آقایان است. ادوتویلت د هانتینگ من رایحه‌ای شیرین و تازه (فرش) مناسب تمامی فصول دارد. این عطر که در سال ۲۰۱۷ عرضه شد، دارای آکوردهای میوه‌ای است. رایحه ادوتویلت The Hunting Man با لیمو، سیب و نت‌های تازه آغاز می‌شود. دارچین، جوز هندی، شمعدانی، زنجبیل، سرو کوهی و رزماری نت‌های میانی این عطر هستند. نت‌های پایانی آن هم عبارتند از: عنبر، دانه تونکا، پاچولی، چوب و خس‌خس.

 

ست هدیه مردانه لا رایو مدل The Hunting Man

 

کادو چی بخریم ؟

ادکلن مردانه شیک

دیدگاهتان را بنویسید

جستجو در سایت

دسته بندی ها

درحال بارگذاری ...
بستن
مقایسه