سایه ابرو چیست و چگونه باید آن را انتخاب کرد؟

سایه ابرو و ویژگی هایی که باید داشته باشد

حتماً تا به حال اسم سایه ابرو را شنیده‌ای و از کاربردهای فوق‌العاده آن هم آگاه هستی. اما سایه ابرو چیست و چگونه باید آن را انتخاب کرد؟ امروز “ستاره” به سراغ این محصول آرایشی کاربردی رفته است تا پاسخ این سؤال تو را بدهد. در ادامه، بخوان که سایه ابرو چیست و برای خرید آن باید چه نکاتی را مد نظر قرار داد.

سایه ابرو چیست؟

سایه ابرو از لوازم آرایشی پودری یا کیکی است که برای پر کردن، مرتب‌سازی و ایجاد ظاهری طبیعی برای ابروها مورد استفاده قرار می‌گیرد. سایه ابرو در مقایسه با دیگر محصولات ابرو،‌ مانند مداد یا ژل‌های رنگی، طبیعی‌تر و سبک‌تر است.

به علاوه، سایه ابرو می‌تواند حجم بیشتری را برای افراد با ابروهای کم پشت یا کمرنگ ایجاد کند. هنگامی که سایه ابرو را با مداد ابرو مقایسه می‌کنیم، متوجه می‌شویم که استفاده از سایه ابرو ساده‌تر است و ظاهری هماهنگ‌تر برای ابروها درست می‌کند.

چگونه سایه ابرو انتخاب کنم؟

برندهای آرایشی زیادی به تولید سایه ابرو پرداخته‌اند؛ به همین دلیل، مهم است که در انتخاب خود با دقت عمل کنی. هنگام انتخاب سایه ابروی مناسب باید موارد زیر را در نظر داشته باشی:

برای مشاهده و خرید آنلاین انواع سایه ابرو میتوانید روی این لینک کلیک کنید.

سایه ابرو چیست و چگونه باید آن را انتخاب کرد؟

رنگ:

سایه ابرو در رنگ‌های بسیار متنوعی تولید می‌شود. مطمئن شو که از رنگ سایه ابرویی برای خودت استفاده می‌کنی که بیشترین هماهنگی را با پوست و موهای تو دارد. انتخاب سایه ابروی تیره برای آرایش خود، چهره را پیرتر نشان می‌دهد. همچنین، سایه ابروی روشن نیز نمی‌تواند به خوبی به ابروها شکل دهد!

ویژگی‌ها:

برخی از سایه ابروها ضدآب هستند؛ اما برخی دیگر نیستند. باید مطمئن باشی که چه نوع سایه ابرویی تهیه می‌کنی. یک سایه ابروی خوب باید ضدآب باشد که با عرق تو از بین نرود.

محتویات:

برخی از خانم‌ها پوست خیلی حساسی دارند که به سادگی تحریک می‌شود. مطالعه محتویات و مواد تشکیل دهنده سایه ابرو یا هر محصول آرایشی دیگری، اقدام مثبتی برای مراقبت از پوست است. به علاوه، در نظر داشته باش که یک سایه ابروی خوب باید قابلیت مرطوب‌کنندگی داشته و حاوی ویتامین‌هایی مانند C و E نیز باشد.

برای دیدن مقالات و محصولات بیشتر میتوانید از سایت باستاره دیدن فرمایید.

همچنین میتوانید از طریق اینستاگرام باستاره مارا همراهی نمایید.

 

دیدگاهتان را بنویسید

جستجو در سایت

دسته بندی ها

درحال بارگذاری ...
بستن
مقایسه