سایه ابرو و طرز کشیدن ابروها با استفاده از آن

سایه ابرو معجزه‌ای در آرایش برای خانم‌هایی است که ابروهای کم‌پشت و باریکی دارند. با استفاده از این محصول آرایشی کاربردی می‌توانید ابروهایی پرپشت و طبیعی و آرایشی خاص و حرفه‌ای داشته باشید!

 

طرز کشیدن ابرو با سایه ابرو

استفاده از سایه یکی از ساده‌ترین روش‌ها برای داشتن ابروهایی با ظاهر طبیعی است. برای این منظور، ابروها را با کمک براش ابروی مناسب آغشته به سایه ابرو پر کنید و حالت دهید. اگر فرم ابروهایی مورد نظرتان دقیق است، سایه ابرو را با استفاده از یک براش زاویه‌دار روی ابروها بزنید. از قسمت کوتاه‌تر براش برای کشیدن تارهای موی ابرو کمک بگیرید. برای شروع، با کمک براش زاویه‌دار، یک خط پایین موهای زیر ابروها بکشید. سپس یک خط ملایم‌تر برای بالای ابروها بکشید. این دو خط را محو کنید. آنها را در وسط ابروهای خودت به یکدیگر برسانید. در آخر هم می‌توانید از ژل ابرو نیز برای تثبیت رنگ و فرم ابروها استفاده کنید.

برای جذابیت بخشیدن به فرم ابروها از یک مداد سفید یا رنگ پوست استفاده کنید. با این مداد یک خط زیر ابروها از ابتدا تا دنباله آنها بکشید. سپس آن را محو کنید. همچنین می‌توانید برای برجسته کردن بیشتر ابروها از کمی هایلایتر با اکلیل ملایم روی استخوان زیر ابرو استفاده کنید.

 

خرید انواع سایه‌های ابرو از فروشگاه اینترنتی باستاره

 

چگونه بهترین سایه را برای ابروهای خود انتخاب کنیم؟

در انتخاب انواع سایه ابرو حتماً به نکته‌های زیر دقت کنید.

 

رنگ:

سایه ابروها در رنگ‌های بسیار متنوعی تولید می‌شوند. هنگام انتخاب این محصول دقت کنید که رنگ آن بیشترین هماهنگی را با پوست و موهای شما داشته باشد.

 

ویژگی‌ها:

برخی از سایه ابروها ویژگی ضد آب دارند؛ ولی برخی دیگر این طور نیستند. سایه ابروی خوب بهتر است که خاصیت ضد آب داشته باشد تا با عرق کردن از بین نرود.

 

ترکیبات:

ترکیبات سایه‌های ابرو اهمیت بسیار زیادی در مراقبت از پوست و سلامت آن دارد. برخی از خانم‌ها پوست خیلی حساسی دارند که به سادگی تحریک می‌شود. یک سایه ابروی خوب باید قابلیت مرطوب‌کنندگی داشته باشد. همچنین، و حاوی ویتامین‌هایی مانند C و E باشد.

 

بیشتر بخوانید: هاشور ابرو و مدل متناسب با فرم صورت

پودر ابرو برای پر کردن نقاط خالی ابروها

دیدگاهتان را بنویسید

جستجو در سایت

دسته بندی ها

درحال بارگذاری ...
بستن
مقایسه