زیبایی صورت

۴ نکته ارزشمند برای زیبایی صورت

مراقبت از پوست کاری است که همه افراد به آن تمایل دارند. اما میان این همه نکته برای مراقبت و بهبود زیبایی پوست، از کدام استفاده کنیم؟ اگر شما هم از این همه راه و روش‌های متعدد برای زیبایی پوست صورت گیج شده‌اید، این مطلب را از دست ندهید. در ادامه، باستاره شما را تنها با ۴ نکته ارزشمند آشنا می‌کند که برای زیبایی پوست صورت ضروری هستند. با خواندن و انجام این نکته‌ها دیگر به هیچ روش و راه مراقبتی دیگر احتیاج نخواهید داشت.

بیشتر بخوانید : مراقبت از زیبایی خانم ها با به کار بردن محصولات مخصوص کودکان

 

لینک مستقیم خرید اسکراب صورت لیمو ترش فریمن

 

۱. ماسک صورت برای از بین بردن موهای زائد:

برای درست کردن این ماسک صورت، به ۱۰ گرم آبلیمو، یک پیمانه آب و ۳۰ گرم آرد (ترجیحاً آرد نخود) احتیاج دارید.

تمامی مواد را در یک کاسه با هم ترکیب کنید تا یک خمیر یکدست داشته باشید. خمیر را روی صورت خود بگذارید و اجازه دهید به مدت ۱۵ دقیقه خشک شود. سپس ماسک را با استفاده از یک حوله، از صورت خود پاک کنید. حوله را محکم و در جهت رویش مو روی صورت بکشید.

زیبایی صورت

۲. ماسک ضدپیری آسپیرین و لیمو:

برای درست کردن این ماسک ضدپیری به ۳ عدد قرص آسپیرین و ۳ قاشق غذاخوری آبلیمو احتیاج دارید.

قرص‌های آسپیرین را در آبلیمو حل کنید و به خوبی هم بزنید تا یک خمیر درست شود. صورت خود را بشویید، سپس خمیر را روی صورت بگذارید و اجازه بدهید به مدت ۱۰ دقیقه بماند. پس از این مدت، ماسک را با استفاده از آب فراوان از روی صورت خود پاک کنید.

 

۳. ماسک شاداب کننده با عسل و ماست:

برای درست کردن این ماسک، به ۵ عدد قرص آسپیرین، یک قاشق غذاخوری ماست کم چرب و نصف قاشق غذاخوری عسل طبیعی احتیاج دارید.

قرص‌های آسپیرین را خرد کرده و آنها را با دیگر مواد به خوبی مخلوط کنید. برای تأثیر بیشتر استفاده از این ماسک، ابتدا یک پارچه نخی خیس گذاشته در آب گرم را روی پوست صورت خود بگذارید تا منافذ آن را باز کنید. سپس صورت را خشک کرده و ماسک را به مدت ۳۰ دقیقه روی آن بگذارید.

زیبایی صورت

۴. ماسک لایه‌بردار با آسپیرین:

برای درست کردن این ماسک، به ۳ عدد قرص آسپیرین و ۳ قاشق غذاخوری آب ولرم احتیاج دارید.

قرص‌های آسپیرین را در آب ولرم حل کنید تا یک خمیر تشکیل شود. این خمیر را روی پوست صورت تمیز خود بگذارید و اجازه دهید به مدت ۱۰ دقیقه بماند. سپس پوست خود را با آب تازه آبکشی کنید.

 

 

اینستاگرام فروشگاه ستاره فرهنگ

برچسب‌ها:

دیدگاهتان را بنویسید

جستجو در سایت

دسته بندی ها

درحال بارگذاری ...
بستن
مقایسه