ریمل مناسب برای انواع مختلف چشم

انتخاب ریمل (ماسکارا) مناسب برای انواع مختلف چشم

همان طور که می‌دانید، ریمل (ماسکارا)، از اصلی‌ترین لوازم آرایشی و از ملزوماتی است که باید در کیف یک زن مدرن و امروزی وجود داشته باشد. در این جا، باستاره شما را با انواع ریمل که برای انواع مختلف چشم کاربرد دارند، آشنا می‌کند. ریمل از اصلی‌ترین وسایل آرایشی خانم‌ها است. سؤال مهم در این جا این است که “ریمل مناسب چه ریملی است؟” باید بدانید که انتخاب ریمل به نوع چشم و فرم مژه‌های شما بستگی دارد.

برای مشاهده و خرید انواع ریمل های ایرانی و خارجی روی این لینک بزنید.

 

ریمل مناسب برای انواع مختلف چشم

بیشتر بخوانید : چگونه ریمل ضد آب را پاک کنیم؟

 

مژه‌های کوتاه و بی‌حالت :

در این شرایط، ریمل انتخابی شما باید تیره رنگ بوده و خاصیت بلند کنندگی داشته باشد. یک بار ریمل بزنید، صبر کنید تا خشک شود؛ سپس روی آن یک لایۀ دیگر بزنید. ریمل بلند کننده معمولا مواد تشکیل دهنده ای مانند الیاف دارد که می توانند خودشان را به مژه های شما بچسبانند تا مژه ها ظاهر بلندتری پیدا کنند. آنها فرمولی دارند که می توانید بدون تجمع ریمل روی مژه ها، چند لایه از آن را روی هم بزنید. این نوع ریمل برای مژه‌هایی با حجم کافی اما کوتاه مناسب است.

 

مژه‌های کوتاه و نازک :

در این حالت بهترین انتخاب، ریمل بلند کننده و حجم دهنده است. بعد از خشک شدن لایۀ اول ریمل، دوباره سر مژه‌ها و مژه‌های انتهای چشم را ریمل بزنید. ریمل حجم دهنده باعث پرپشت نشان دادن مژه‌ها می‌شود. آنها معمولا فرمول غلیظ تری دارند و ممکن است حاوی پلیمرهای سیلیکون یا موم باشند که باعث می شود مژه های شما پرتر بنظر برسد و برای خانم‌هایی که مژه‌هایشان نازک و یا با حجم کم و فواصل زیاد است مناسب می‌باشد.

ریمل های حجم دهنده برسی تپل و ضخیم دارند و با یک حرکت حجم زیادی از ریمل را در تمام جهت های مژه می نشانند.

 

مژه‌های بلند و نازک :

ریمل حجم دهنده چارۀ کار است. صبر کنید تا لایۀ اول ریمل خشک شود، سپس مژه‌ها را از ریشه ریمل بزنید تا پرتر به نظر برسند.

 

 

اینستاگرام فروشگاه ستاره فرهنگ

 

برچسب‌ها:

دیدگاهتان را بنویسید

جستجو در سایت

دسته بندی ها

درحال بارگذاری ...
بستن
مقایسه