آرایش ملایم خود را با رژ لب هلویی تکمیل کنید !

اگر از طرفداران آرایش ملایم و دخترانه هستید، حتماً یک رژ لب هلویی زیبا در کیف لوازم آرایش خود دارید. امروز می‌خواهیم چند ایده برای استفاده از رژلب هلویی به شما بدهیم. با این ایده‌ها می‌توانید هر روز از رژلب هلویی خود استفاده کنید و ظاهر جذاب و ملایمی داشته باشید.

 

رژ لب هلویی

آرایش تک‌رنگ با رژلب هلویی

در این سبک آرایش، نه‌تنها از رژلب هلویی استفاده شده، بلکه سایه چشم و رژگونه هم از این رنگ انتخاب شده‌اند. می‌توانید با استفاده از طیف‌های رنگ هلویی روی صورت، چهره‌ای بسیار طبیعی و ملایم به خود ببخشید.

 

رژ لب هلویی

آرایش براق با رژلب هلویی

برای این آرایش براق، از سایه چشم مسی و رژگونه صورتی براق استفاده شده است. روی لب‌ها هم با یک رژلب هلویی مایل به صورتی پوشانده شده که در نهایت موجب ایجاد یک حالت ملایم و بسیار لطیف برای صورت شده است.

لینک مستقیم خرید رژ لب جامد مای شماره 23

 

 

لینک مستقیم خرید رژ لب مخملی کاپریس شماره 30

 

آرایش با رژلب هلویی مات

آرایش مات هنوز هم از گرایش‌های پرطرفدار دنیای زیبایی است. می‌توانید یک سایه ملایم و طلایی را با رژلب هلویی مات ترکیب کنید و چهره‌ای مدرن به خود ببخشید.

 

رژ لب هلویی

آرایش محو با رژلب هلویی

به چهره این مدل نگاه کنید، آیا به نظر شما هم به جز رژلب هلویی زیبا، آرایش دیگری ندارد؟ باید به شما بگوییم که این مدل، سایه چشم، ریمل و حتی رژگونه هم دارد،‌اما بسیار ملایم و محو. تنها نکته برجسته این آرایش را می‌توان رژلب هلویی دانست. می‌توانید از این روش برای داشتن چهره‌ای بی‌نهایت طبیعی استفاده کنید.

 

هلویی

آرایش برنز با رژلب هلویی

از آنجایی که رنگ هلویی، حاوی طیف‌های زرد رنگ هم هست، می‌توان رژلب هلویی را به سادگی و زیبایی با آرایش برنز هماهنگ کرد.

 

 

اینستاگرام فروشگاه ستاره فرهنگ

برچسب‌ها:

دیدگاهتان را بنویسید

جستجو در سایت

دسته بندی ها

درحال بارگذاری ...
بستن
مقایسه