رژگونه

رژگونه زدن را می‌توان جزو مهم‌ترین را یکی از مهم‌ترین مراحل آرایش صورت دانست که به چهره فرم می‌دهد و باعث شاداب و جوان‌تر به نظر رسیدن چهره می‌شود. پس روش استفاده صحیح از این محصول آرایشی بسیار مهم است که البته با توجه به فرم صورت برای هر شخصی متفاوت است.

ما امرزو فوت و فن‌های رژگونه زدن برای انواع فرم‌های صورت را به شما آموزش می‌دهیم تا از این محصول به دستی در جهت زیبایی بیشتر خود استفاده کنید. حتماً می‌دانید که شیوه کلی کار این است که باید جلوی آینه لبخند بزنید و سپس روی برآمدگی‌های به وجود آمده روی گونه‌ها رژ گونه بزنید. دقت کنید که خطوط ایجاد شده را به دقت از روی پوست محو کنید.

 

خرید رژگونه‌های فرانسوی از برند SLA

نکته‌های مهم درباره رژگونه زدن

رژگونه

۱. در صورتی که دوست دارید گونه‌هایتان برجسته‌تر دیده شوند، از پودری با رنگ تیره‌تر از پوست طبیعی خود در قسمت زیر استخوان‌های گونه استفاده کنید. همچنین، استفاده از پودر برنزه به جای انواع رژگونه کمک می‌کند ظاهری طبیعی‌تر و گونه‌هایی برجسته‌تر داشته باشید.

۲. نکته مهم دیگر این است که رنگ رژ گونه خود را با رژلبتان هماهنگ کنید. همچنین، به هم‌خوانی رنگ این محصول با رنگ طبیعی پوست خود توجه کنید. توجه کنید که برای طبیعی جلوه دادن چهره، پس از رژ گونه زدن، براش را به پودر رژ گونه و سپس پودر صورت آغشته کنید و آن را روی تمام قسمت‌ها صورتتان به ویژه پیشانی، بینی و چانه بزنید تا بین رنگ بخش‌های مختلف صورت هماهنگی ایجاد کنید.

۳. هنگام استفاده از رژگونه دقت داته باشید که براش را خیلی پر نکنید تا گونه‌هایتان خیلی پررنگ دیده نشوند و رژ گونه روی پوست خط ایجاد نکند. برای این منظور می‌توانید قبل از کشیدن براش روی گونه با تکان دادن و ضربه زدن به سر آن پودر اضافه آن را بگیرید. اگر هم احساس کردید رژگونه‌تان زیاد پر رنگ شده است، می‌توانید روی ان مقداری پودر بزنید.

 

طرز آرایش گونه‌ها با توجه به فرم صورت

رژگونهصورت هر شخصی فرم خاص خود را دارد که باید در هنگام آرایش کردن مورد توجه قرار بگیرد. در ادامه روش‌های صحیح رژگونه زدن را برای هر فرم صورت در شکل می‌بینید.

 

صورت مستطیل شکل

 

رژگونه

خرید پالت 12 رنگ رژگونه Marvankheyr

صورت بیضی شکل

رژگونه صورت گرد و قلبی شکل

رژگونه

خرید انوع رژگونه‌ها از فروشگاه اینترنتی باستاره

دیدگاهتان را بنویسید

جستجو در سایت

دسته بندی ها

درحال بارگذاری ...
بستن
مقایسه