روغن بادام شیرین

فواید روغن بادام شیرین برای پوست

همراه باستاره تا به امروز، با انواع مخلوط‌ های طبیعی که خاصیت‌های زیبایی بسیاری برای پوست دارند، آشنا شده‌ایم. اما در بین همۀ این مخلوط‌ ها و مواد ترکیبی آن‌ها، روغن بادام شیرین به خاطر مزایای بسیاری که برای پوست دارد، بسیار معروف است. باستاره امروز شما را با مهم‌ترین فواید این ماده آشنا می‌کند و نحوۀ استفادۀ درست از آن را برای شما می‌گوید.

بیشتر بخوانید : فواید روغن نارگیل برای پوست صورت چیست؟

لینک مستقیم خرید روغن ترمیم کننده پوست بایو اویل 

 

روغن بادام شیرین

تأثیر روغن بادام بر سفیدی پوست:

اگر در آرزوی داشتن پوستی سفید هستید و دوست دارید که پوستتان یک‌ دست روشن شود و تیرگی‌های آن از بین برود، روغن بادام را با یک قاشق مرباخوری شیرخشک و مقداری آب لیمو و عسل مخلوط کنید و به مدت ۱۵ دقیقه روی پوست خود بمالید تا تفاوت آن را احساس کنید.

تأثیر روغن بادام در از بین بردن سیاهی‌ها:

اگر از سیاهی‌ دور چشم رنج می‌برید و دوست دارید از شر آن رها شوید، باستاره به شما توصیه می‌کند که قبل از خواب، سیاهی دور چشم‌هایتان را با مخلوط روغن بادام شیرین و لیمو، ماساژ دهید. پس از مدت کوتاهی، نتیجۀ آن شما را شگفت زده خواهد کرد!

تأثیر روغن بادام بر پاک‌سازی پوست:

برای رهایی از جوش‌های سرسیاه، جوش‌های جوانی و عیب‌های پوستی یک قاشق غذاخوری روغن بادام را با یک قاشق چای‌خوری شکر و نمک مخلوط کنید و روی پوست خود بمالید و شاهد نتیجه آن باشید.

تأثیر روغن بادام بر درمان بیماری‌ های پوستی و پوست حساس:

از روغن بادام برای درمان هر نوع مشکل پوستی، التهاب‌ ها، خارش، قرمزی و هرگونه حساسیت پوستی و سوختگی می‌توان استفاده کرد. برای مراقبت از پوست در برابر عفونت‌ها و سایر مشکلات پوستی، از روغن بادام شیرین، روزانه استفاده کنید و آن را بر قسمت‌هایی که نیاز به درمان دارند، بمالید.

تأثیر روغن بادام بر چین و چروک پوست:

روغن بادام شیرین از بروز نشانه‌ های پیری زودرس جلوگیری ‌می‌کند. این روغن مانع ترک‌ خوردگی پوست شده و باعث می‌شود که پوستی نرم داشته باشید.

لینک مستقیم خرید روغن بدن نوزاد ماما بیبی حجم ۲۰۰ میل

 

 

اینستاگرام فروشگاه ستاره فرهنگ

دیدگاهتان را بنویسید

جستجو در سایت

دسته بندی ها

درحال بارگذاری ...
بستن
مقایسه