روش کانتورینگ صورت

روش کانتورینگ صورت با ۴ مرحله بسیار ساده

کانتورینگ صورت روشی است که با استفاده از آن می‌توان عیب های صورت را پوشاند و بر اساس قواعد و اصول زیبایی، آرایش و در کل، چهره‌ای زیباتر داشت. در اینجا ۴ مرحله ساده را برای روش کانتورینگ صورت به شما یاد می‌دهیم که اصول کلی آن برای بیشتر فرم‌های صورت یکی است و اتفاقاً قواعد ساده‌ای هم دارد.

برای این کار نیاز به کرم پایه‌ای دو درجه روشن‌تر از پوست خود و کرم دیگری دو درجه تیره‌تر از آن دارید. برای مالیدن کرم‌ها روی صورت نیز بهتر است از نوک انگشتان خود استفاده کنید تا پوششی یکنواخت روی پوست صورت ایجاد شود.

روش کانتورینگ صورت

روش کانتورینگ

مرحله ۱: نقشه صورت خود را مشخص کنید.

همان طور که در عکس بالا می‌بینید، ابتدا مناطقی از صورت را که باید روشن‌تر یا تیره‌تر شوند، مشخص کنید. برای تشخیص مرز گونه‌های خود می‌توانید با قرار دادن انگشتان دست در دو طرف صورت، شیب زیر استخوان گونه را مشخص کنید. حالا بر اساس شکل، صورت خود را برای استفاده از کرم پودر بخش‌بندی کنید.

 

مرحله ۲: رنگ کانتورینگ مورد نظرتان را با کرم پودر خود مخلوط کنید.

برای این که رنگ دلخواه کرم پایه را به دست آورید، می‌توانید رنگ کانتورینگ دلخواه خود را با کرم پایه‌ مخلوط کنید. حالا با استفاده از انگشتان خود، کرم متعلق به هر بخش صورت را با حرکتی دایره‌وار روی آن ناحیه بمالید. سعی کنید این دایره را بزرگ‌تر و بزرگ‌تر کنید تا کل فضای مورد نظرتان را بپوشاند. برای قسمت‌های کوچک‌تر صورت مانند پل بینی و دو طرف آن، دقت بیشتری به خرج بدهید تا نتیجه کار مطلوب‌تر شود.

لینک مستقیم خرید پالت کانتورینگ وت اند وایلد

 

مرحله ۳: سراغ هایلایت برو.

زیر چشم‌ها، مرکز پیشانی، وسط چانه و پل بینی مناطقی هستند که باید کرم پودر روشن مخصوص هایلایت را روی آن‌ها بمالید.

 

مرحله ۴: با کمک برس، خطوط را محو کنید.

به کمک قلم‌مو یا برسی نرم، کمی پنکیک سبک را روی کل صورت پخش کنید تا خطوط احتمالی که مرز بین رنگ‌های تیره و روشن هستند، محو شوند. بر اساس سلیقه‌ تان می‌توانید از پنکیکی مات یا براق استفاده کنید.

 

 

 

اینستاگرام فروشگاه ستاره فرهنگ

برچسب‌ها:

دیدگاهتان را بنویسید

جستجو در سایت

دسته بندی ها

درحال بارگذاری ...
بستن
مقایسه