روش هایی برای زیباتر شدن

معرفی روش هایی برای زیباتر شدن حتی در خواب !

شب بهترین زمان برای انجام فرآیندهای زیبایی بدن شما است. زمانی است که بدن شما استراحت کرده و تمام تلاش‌های زیبایی شما در بهینه‌ترین حالت ممکن قرار می‌گیرند. اگر دوست دارید از این زمان بهترین استفاده را ببرید، ادامه این مطلب را بخوانید. در ادامه ما روش هایی برای زیباتر شدن بیشتر شما را، حتی در خواب معرفی می‌کنیم. با گوش دادن به این نکات، می‌توانید هنگام خواب، از زیبایی چهره خود مطمئن باشید.

 

ماسک صورت آلوئه‌ورا بسازید

عصاره آلوئه‌ورا به روشن کردن پوست، از بین رفتن جوش‌ها و جلوگیری از چروک کمک می‌کند. این ماده همچنین از هر نوع پوست مراقبت کرده و شفافیت طبیعی را به آنها بازمی‌گرداند. با مواد طبیعی مناسب نوع پوست خود به همراه آلوئه‌ورا، یک ماسک صورت بسازید و آن را شب تا صبح روی پوست خود بگذارید.

برای مشاهده و خرید انواع ماسک صورت روی این لینک بزنید.

 

برای دور چشم، ماسک ویتامین E بسازید

پوست دور چشم خشک، نازک و در معرض چروک است. برای جلوگیری از پیری این پوست لطیف، پیش از خواب از ماسک ویتامین E استفاده کنید. البته بهتر است با ویتامین E احتیاط بیشتری کرده و تنها از چند قطره استفاده کنید. هفته‌ای یکبار از این روش استفاده کنید، چرا که استفاده بیش از حد از ویتامین E،‌ موجب بروز التهاب و آسیب رسیدن به پوست می‌شود.

بیشتر بخوانید : کرم های دور چشم،گامی اساسی در زیبایی شما

روش هایی برای زیباتر شدن

به ابروها و مژه‌ها روغن کرچک بزنید

یک برس ریمل قدیمی را به خوبی بشویید و هر شب پیش از خواب، آن را به روغن کرچک آغشته کرده و به ابروها و مژه‌های خود بمالید. می‌توانید هر شب از این روش برای ابروهای پرپشت و بلند استفاده کنید.

لینک مستقیم خرید محلول تقویت کننده مژه سریتا

 

به لب‌های خود روغن نارگیل بزنید

روغن نارگیل می‌تواند کمک بسیاری به لب‌های خشک کند. جذب روغن نارگیل روی پوست کمی زمان می‌برد، به همین دلیل بهتر است پیش از خواب از آن برای لب‌های خود استفاده کنید تا روز بعد، رژلب شما بدرخشد.

 

 

اینستاگرام فروشگاه ستاره فرهنگ

دیدگاهتان را بنویسید

جستجو در سایت

دسته بندی ها

درحال بارگذاری ...
بستن
مقایسه