انواع مدل های خط چشم

دانستن روش صحیح کشیدن خط چشم یکی از اصول اولیه آرایش صورت است. اگر کمی در ترسیم خط چشم دقت کنی و این کار را چندین بار انجام دهی، در نهایت یاد می‌گیری که چطور خط چشم مناسب خود را رسم کنی.
در ادامه، آموزش گام به گام روش صحیح کشیدن خط چشم را می‌خوانی که برای ترسیم خط چشم زیبا و کامل به تو کمک خواهد کرد. برای کشیدن خط چشم نیاز به خط چشم مناسب از نوع ژل، مایع یا مداد، پرایمر و کانسیلر داری.
اگر قصد داری از خط چشم نوع ژل استفاده کنی، نیاز به قلم‌موی مناسبی نیز خواهی داشت. خط چشم مایع نیز به دو شکل مویی و ماژیکی وجود دارد که می‌توانی هر کدام را که کار با آن برایت راحت‌تر بود، انتخاب کنی. نوع مدادی هم که ساده‌ترین نوع خط چشم با کاربردی آسان است.
روش صحیح کشیدن خط چشم: مرحله اول
گام اول، مرحله‌ای است که معمولاً نادیده گرفته می‌شود؛ ولی در واقع، مهم‌ترین بخش کار است. پس از تمیز کردن صورت خود، کرم مرطوب‌کننده روی پوست صورتت بزن و از کرم دور چشم برای اطراف چشمانت استفاده کن.

برای دیدن و خرید آنلاین انواع خط چشم مویی و ماژیکی میتوانید روی این لینک کلیک کنید.


روش صحیح کشیدن خط چشم: مرحله دوم
برای شروع کار، مقدار کمی پرایمر چشم را روی پلک‌های خود بمال و آن را روی پوست اطراف چشمانت به طور یکنواخت پخش کن تا پایه مناسبی برای ترسیم خط چشم آماده شود. کانسیلر را هم به همین روش روی پوست دور چشمانت بزن. در صورت تمایل، سایه چشم خود را نیز در این مرحله بزن.
روش صحیح کشیدن خط چشم: مرحله سوم
حالا نوبت قسمت اصلی کار، یعنی کشیدن خط چشم است. با استفاده از خط چشم انتخابی خود، خطی را روی پلک‌های بالا درست در محل رویش مژه‌ها و کاملاً چسبیده به آن‌ها رسم کن. می‌توانی خط چشم را در گوشه داخلی چشم‌ها باریک‌تر رسم کنی و رفته‌رفته هر چه به سمت گوشه خارجی پلک‌ها پیش می‌روی، آن را ضخیم‌تر کنی.
روش صحیح کشیدن خط چشم: مرحله چهارم
حال نوبت ترسیم دنباله خط چشم است. با کمی تمرین و آزمون و خطا کردن، می‌توانی دنباله خط چشم مناسب خود را پیدا کنی. برای پاک کردن اشتباه‌ها نیز از گوش پاک‌کن و محلول پاک‌کننده آرایش چشم استفاده کن تا به نتیجه دلخواه برسی.
روش صحیح کشیدن خط چشم: مرحله پنجم
پس از ترسیم کامل خط چشم، می‌توانی در صورت تمایل، برای پلک‌های پایین خود نیز خط چشم بکشی. استفاده از ریمل مژه نیز مرحله پایانی کار است.

برای دیدن محصولات و مقالات بیشتر میتوانید از سایت باستاره دیدن فرمایید.

همچنین میتوانید از طریق اینستاگرام ما را همراهی کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

جستجو در سایت

دسته بندی ها

درحال بارگذاری ...
بستن
مقایسه