روش صحیح کرم پودر زدن

آیا با روش صحیح کرم پودر زدن آشنا هستید ؟

شاید با خود فکر کنید که کاری ندارد، کمی کرم پودر را از تیوب خارج کرده و به روی پوست صورت خود می‌زنیم! با این که در اکثر مواقع ممکن است همین روش بسیار پاسخگو و مناسب باشد، اما گاهی اوقات برای شما هم پیش آمده که صرف نظر از میزان کرم پودری که استفاده می‌کنید، باز هم نمی‌توانید چهره و آرایش بی‌نقص و طبیعی داشته باشید. به همین دلیل، در ادامه روش صحیح کرم پودر زدن را به شما معرفی می‌کنیم تا بدانید چگونه با کمترین میزان محصول، بیشترین پوشانندگی را داشته باشید.

بیشتر بخوانید : چگونه نوع کرم پودر خود را انتخاب کنیم؟

 

در قدم اول برای کرم پودر زدن، باید با صورت تمیز کار را آغاز کنید. پوست صورت خود را بشویید و سپس کمی کرم مرطوب کننده روی آن بزنید. پس از جذب شدن کرم مرطوب کننده روی پوست، از کمی پرایمر آرایشی استفاده کنید.

لینک خرید انواع کرم پودر از فروشگاه اینترنتی باستاره

 

روش صحیح کرم پودر زدن

 

در مرحله بعدی، از یک کرم پودری که بیشترین هماهنگی را با رنگ و جنس پوست شما دارد، استفاده کنید. اگر پوست شما چندان لکه ندارد، می‌توانید از یک لایه نازک کرم پودر استفاده کنید. اگر پوست شما قسمت‌هایی دارد که باید حتماً پوشانده شوند، از روی آن بخش‌ها آرایش را شروع کنید.

پس از آنکه از میزان کرم پودر روی پوست صورت راضی شدید، نوبت استفاده از کانسیلر و هایلایتر می‌رسد. با استفاده از هایلایتر، استخوان گونه، روی بینی، چانه و بالای خط لب خود را بپوشانید. عیب‌های احتمالی پوست که با استفاده از کرم پودر پوشیده نشده‌اند را هم با کانسیلر از بین ببرید.

پس از آنکه کار شما با هایلایتر و کانسیلر به اتمام رسید، می‌توانید صورت خود را کانتور کنید. با این کار، شکل زیبایی به صورت می‌بخشید. از یک کرم پودر که حداقل دو درجه از پوست شما تیره‌تر است، استفاده کنید تا زیر گونه‌ها، روی خط فک، محل رویش مو و بینی خود را کانتور کنید.

مراحل کرم پودر زدن به همین سادگی بود. می‌توانید با دنبال کردن این مراحل، زمینه خوبی برای آرایش زیبای خود درست کنید!

نکته : بهترین روش برای پخش کردن کرم پودر، کانسیلر و حتی کرم کانتور روی پوست صورت، استفاده از انگشت‌های دست است. با این کار، گرمای انگشتان شما موجب ذوب شدن مواد و خوابیدن بهتر آنها روی پوست می‌شود.

 

 

اینستاگرام فروشگاه ستاره فرهنگ

برچسب‌ها:

دیدگاهتان را بنویسید

جستجو در سایت

دسته بندی ها

درحال بارگذاری ...
بستن
مقایسه