روش سشوار موها

آیا روش صحیح سشوار کشیدن موها را می دانید ؟

همه ما پس از بیرون آمدن از حمام، از سشوار برای خشک کردن موها استفاده می‌کنیم. اما سشوار تنها برای خشک کردن موها نیست و می‌توانید با استفاده از تکنیک‌هایی که در زیر معرفی می‌کنیم، مانند آرایشگران حرفه‌ای، از آن برای آرایش موهای خود استفاده کنید. در ادامه، با ما همراه باشید تا صحیح‌ترین روش سشوار کشیدن موها را به شما بگوییم. با این روش می‌توانید مدل مو حرفه‌ای و زیبایی برای خود درست کنید.

بیشتر بخوانید : مدل کوتاهی مو زنانه خود را بر اساس شکل صورت انتخاب کنید!

 

برای مشاهده و خرید انواع سشوار روی این لینک بزنید.

روش سشوار موها

در مرحله اول برای سشوار کشیدن موها، باید از اسپری ضدحرارت استفاده کنید. برای جلوگیری از وارد شدن آسیب حرارتی به موهای خود، روی موهای خیس، اسپری ضدحرارت بزنید.

مرحله دوم سشوار کشیدن موها، نوبت جلوی موها است. از آنجایی که این بخش از موها سریع‌ تر خشک می‌شوند، با استفاده از سری صاف سشوار و برس گرد، آن را خشک کنید.

روش سشوار موها

در مرحله سوم سشوار کشیدن موها، باید باقی موها را سشوار کنید تا زمانی که کمی رطوبت در موهای شما باقی مانده باشد.

سپس در مرحله چهارم، یک سوم پایینی موهای خود را با استفاده از سری صاف سشوار، خشک کنید.

روش سشوار موها

لینک مستقیم خرید برس گرد مسی آلتر هیر 25 

 

در مرحله پنجم سشوار کشیدن موها، بخش وسطی موها را خشک کنید.

نوبت به بخش پایانی موهای شما می‌رسد. با استفاده از برس گرد، موها را به سمت بالا سشوار کنید و هنگام سشوار کشیدن، سعی کنید به بالای موهای خود حجم بدهید.

در مرحله آخر سشوار کشیدن موها، سری صاف سشوار را خارج کنید. سر خود را برعکس کنید و موها را به سمت پایین بریزید. سشوار را روی تنظیمات خنک بگذارید و موهای خود را سشوار کنید. با این کار، حالت مدل موهای خود را تکمیل می‌کنید.

 

 

اینستاگرام فروشگاه ستاره فرهنگ

دیدگاهتان را بنویسید

جستجو در سایت

دسته بندی ها

درحال بارگذاری ...
بستن
مقایسه