روش استفاده از مژه مصنوعی

معرفی ۳ روش استفاده از مژه مصنوعی

استفاده از مژه مصنوعی ساده می‌تواند تغییر بسیار ملموسی را در چهره و آرایش چشم شما ایجاد کند. می‌توانید از مژه مصنوعی به روش‌های مختلفی برای جذابیت بیشتر چشم‌ها استفاده کنید. اگر شما هم دوست دارید مژه‌های بلند و زیبایی داشته باشید، در این مطلب، ۳ روش استفاده از مژه مصنوعی برای جذابیت آرایش چشم‌ها را به شما معرفی می‌کنیم. این روش‌های استفاده از مژه مصنوعی را بخوانید و مدل مورد علاقه خود را انتخاب کنید.

لینک خرید انواع مژه مصنوعی از فروشگاه اینترنتی باستاره

 

روش استفاده از مژه‌های خرد

در این روش استفاده از مژه مصنوعی، مژه‌های خرد را برای پرپشت کردن قسمت‌های مختلف مژه خود به کار ببرید. یک روش جالب برای استفاده از مژه‌های خرد، افزایش حجم و ارتفاع گوشه مژه‌ها است. در این روش، نوک مژه‌های خرد را به چسب آغشته کنید و سپس آن را به آرامی در گوشه مژه‌ها بچسبانید.

کاربرد: این روش برای مناسبت‌های رسمی، مانند قرارهای کاری مناسب‌تر است.

روش استفاده از مژه مصنوعی

 

روش استفاده از مژه‌های نیمه

اگر دوست ندارید تمامی مژه‌های خود را بلند و پرپشت کنید، می‌توانید از مژه‌های نیمه استفاده کنید. مژه‌های نصفه را روی قسمت بیرونی پلک بالایی بچسبانید تا گوشه مژه‌های شما پرپشت و جذاب شود. با این مژه‌ها، می‌توانید آرایش چشم جذابی داشته باشید.

کاربرد: می‌توانید از این مژه برای مهمانی‌های کژوآل و مناسبت‌های نه ‌چندان مجلسی استفاده کنید.

روش استفاده از مژه مصنوعی

برای دیدن صفحه اینستاگرام سالن زیبایی ستاره فرهنگ روی لینک بزنید.

 

روش استفاده از مژه‌های کامل

مژه‌های مصنوعی کامل با مدل‌های جذاب و متعددی عرضه می‌شوند. اگر دوست دارید در مناسبت‌های مجلسی، چهره‌ای جذاب و آرایشی حرفه‌ای داشته باشید، بهتر است از مژه مصنوعی کامل استفاده کنید. این مژه را به سادگی به چسب آغشته کنید و آن را روی پلک بالایی خود بچسبانید.

کاربرد: از این مدل مژه مصنوعی، برای مهمانی‌ها و مجالس استفاده کنید تا حالت آرایش چشم شما را جذاب‌تر کند.

روش استفاده از مژه مصنوعی

 

 

 

اینستاگرام فروشگاه ستاره فرهنگ

 

برچسب‌ها:

دیدگاهتان را بنویسید

جستجو در سایت

دسته بندی ها

درحال بارگذاری ...
بستن
مقایسه