روش استفاده از روغن زیتون برای درخشش پوست صورت

فواید روغن زیتون

این روزها دیگر کسی نیست که از فواید روغن زیتون برای زیبایی و سلامتی پوست و مو آگاه نباشد. این روغن سرشار از مواد مغذی، ویتامین‌ها و آنتی‌اکسیدان‌هایی است که همگی در زیبایی و جذابیت پوست و مو نقش دارند. اگر می‌خواهی پوست صورتت درخشان و زیبا باشد، روغن زیتون یکی از مواد اساسی مورد نیاز تو خواهد بود. در ادامه با “ستاره” روش استفاده از روغن زیتون برای درخشش پوست صورت را بخوان.
روغن زیتون فرابکر برای درخشش پوست:
اگر پوست خشکی داری، با این روش تمام قسمت‌های خشک صورتت التیام پیدا خواهند کرد که در نهایت چهره‌ای درخشان و جوان برای تو به ارمغان خواهد آورد. برای پوست چرب هم استفاده از این روش موجب کنترل ترشح چربی اضافی پوست شده و منافذ پوست از آلودگی‌ها پاک خواهند شد.
همچنین روغن زیتون با جذب آلودگی‌ها از روی پوست و داخل منافذ آن، از ایجاد جوش جلوگیری کرده و همچنین به ترمیم بافت تخریب شده پوست در اثر جوش زدن هم کمک می‌کند.
در نهایت هم آنتی‌اکسیدان‌های موجود در روغن زیتون، از پوست در مقابل رادیکال‌های آزاد محیطی مراقبت کرده و از پیری و چروک زودرس جلوگیری می‌کنند.

محصولات که دارای روغن زیتون هستند و مخصوص پوست و مو هستند را میتوانید روی این لینک کلیک کنید و ببینید.

روش استفاده از روغن زیتون برای درخشش پوست صورت
برای این کار به وسایل زیر احتیاج داری:
یک قاشق غذاخوری روغن زیتون فرابکر
حوله صورت
آب گرم
با استفاده از نوک انگشتان خود، روغن زیتون را در حرکاتی چرخشی روی پوست خود بمال. سعی کن مالش را روی بینی، گونه‌ها و پیشانی پرفشارتر کنی. سپس حوله را درون آب گرم ببر و آن را روی پوست صورت خود بگذار و آن را فشار بده تا دمای آن به حالت عادی دربیاید.
حوله را بشور و آن را دوباره به آب گرم آغشته کن. این بار به جای فشار دادن آن روی صورت، سعی کن با آن صورتت را اسکراب کنی تا لایه روغن زیتون روی پوستت از بین برود. با استفاده از حوله خشک، صورتت را خشک کن.
برای نتایج بهتر می‌توانی هر روز و شب این کار را انجام بدهی تا در عرض یک هفته پوستی درخشان و زیباتر داشته باشی.
هشدار: حرارت آب گرم باید به اندازه میزان تحمل پوست باشد.

برای دیدن محصولات و مقالات بیشتر میتوانید از سایت باستاره دیدن فرمایید.

دیدگاهتان را بنویسید

جستجو در سایت

دسته بندی ها

درحال بارگذاری ...
بستن
مقایسه