روش از بین بردن رنگ مو

روش‌ های از بین بردن رنگ مو با استفاده از جوش شیرین

هیچ چیزی بدتر از آن نیست که رنگ مویی که روی موهایتان می‌گذارید بد از آب دربیاید! شستن موها و دیدن نتیجه‌ای که بسیار با ذهنیت شما فاصله دارد، می‌تواند اعصاب شما را خرد کند. اما جای نگرانی نیست، یک روش طبیعی جالب برای از بین بردن رنگ مو وجود دارد. با ما همراه باشید تا شما را با روش‌ های از بین بردن رنگ مو با استفاده از جوش شیرین آشنا کنیم.

بیستر بخوانید : آیا روش تقویت مو بعد از رنگ را می‌دانی ؟

 

برای مشاهده و خرید انواع محصولات رنگ مو روی این لینک بزنید.

 

شستن مو با جوش شیرین برای از بین بردن رنگ مو

جوش شیرین و سرکه از مواد تمیزکننده فوق‌العاده هستند. این ترکیب به احتمال زیاد موها را کمی خشک کرده، اما می‌تواند رنگ موها را از بین ببرد. برای این روش به مواد زیر احتیاج دارید:

۲ قاشق غذاخوری جوش شیرین
یک و نیم پیمانه آب
یک قاشق غذاخوری سرکه سیب

جوش شیرین را با نصف پیمانه آب ترکیب کنید. موها را به خوبی نم دار کنید و این ترکیب را به آن اضافه کنید. سپس مواد را با ماساژ به تمام قسمت‌های مو برسانید و اجازه دهید به مدت ۱۰ دقیقه بماند. سپس موها را با آب آبکشی کنید. سرکه سیب و یک پیمانه آب را با هم ترکیب کنید و آن را برای آبکشی نهایی روی موها بریزید. دیگر پس از این کار نیاز به آبکشی ندارید.

برای نتایج بهتر، باید ۳ تا ۴ روز پشت سر هم از این روش استفاده کنید.

 

جوش شیرین و شامپو برای از بین بردن رنگ مو

شامپوهای ضدشوره دارای ویژگی‌های تمیزکنندگی قوی هستند که به از بین بردن رنگ مو کمک می‌کنند. ترکیب این ماده با جوش شیرین می‌تواند میزان چشمگیری از رنگ مو را بدون آسیب رساندن به مو از بین ببرد. برای این روش به مواد زیر احتیاج دارید:

یک قاشق غذاخوری جوش شیرین
یک قاشق غذاخوری شامپوی ضدشوره

در یک کاسه جوش شیرین را با شامپوی ضدشوره قوی ترکیب کنید. سپس موها را با آب گرم نم دار کنید و سپس با استفاده از ترکیب جوش شیرین، آنها را ماساژ دهید. اجازه بدهید ترکیب به مدت ۲۰ دقیقه بماند و سپس آن را با آب گرم بشویید. از نرم کننده هم استفاده کنید.

برای نتایج بهتر، باید ۳ تا ۴ روز پشت سر هم از این روش استفاده کنید.

روش از بین بردن رنگ مو

 

اینستاگرام فروشگاه ستاره فرهنگ

برچسب‌ها:

دیدگاهتان را بنویسید

جستجو در سایت

دسته بندی ها

درحال بارگذاری ...
بستن
مقایسه