راه درمان خشکی مو

چه کسی دوست ندارد موهای بلند، ابریشمی و براق داشته باشد؟ همه ما به افرادی که موهای براق و درخشان طبیعی دارند، حسادت می‌کنیم. اما اگر موهایت این شکلی نیستند، برای تو یک پیشنهاد جالب داریم. در ادامه این مطلب، “ستاره” روش‌های طبیعی را به تو معرفی می‌کند که رطوبت و درخشش موها را به آنها بازمی‌گرداند.

به رژیم مراقبت از موهای خود عسل را اضافه کن. یک ماسک مو که با ترکیب عسل و آووکادو ساخته شده باشد، رطوبت موها را بازگردانده و آنها را هیدراته می‌کند.
تخم مرغ یکی دیگر از مواد مغذی برای موها است. می‌توانی از این ماده ماسک‌های موی زیادی درست کنی تا موهای نرم و درخشانی داشته باشی. می‌توانی یک تخم مرغ را با دو قاشق غذاخوری روغن زیتون طبیعی ترکیب کنی. سپس این مواد را روی تمام موهایت مالیده و اجازه بدهی به مدت ۱۰ دقیقه روی موهایت بماند و سپس آنها را به خوبی آبکشی کن.

برای مشاهده و خرید آنلاین انواع محصولات مراقبت از مو میتوانید روی این لینک کلیک کنید.

روش‌های طبیعی برای بازگردان رطوبت و درخشش به موها

یک روش فوق‌العاده برای داشتن موهای درخشان و هیدراته، استفاده از این ماسک جادویی همه‌کاره است. برای درست کردن آن، یک تخم مرغ، یک قاشق غذاخوری عسل و ماست را با هم ترکیب کن. سپس این ماسک را روی موهایت بگذار و با آب سرد آبکشی کن.

همچنین می‌توانی هنگام آبکشی موهایت از روش‌هایی استفاده کنی که موهایت را درخشان و براق می‌کنند. یکی از گزینه‌های تو استفاده از سرکه سیب برای آبکشی پایانی است. به این صورت که موهایت را مثل همیشه بشور و آبکشی کن. سپس یک لیوان سرکه سیب روی آنها بریز و از حمام خارج شو.

روش دیگر این است که موهایت را پس از شستشو با استفاده از چایی سیاه یا بابونه خنک شده آبکشی کنی.

برای دیدن مقالات و محصولات بیشتر میتوانید از سایت باستاره دیدن فرمایید.

همچنین میتوانید از طریق اینستاگرام باستاره ما را همراهی کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

جستجو در سایت

دسته بندی ها

درحال بارگذاری ...
بستن
مقایسه