ارسال کالا

– هزینه ارسال سفارش بالای ۲۰۰ هزار تومان برای ارسال اکسپرس در تهران، رایگان و برای سفارش‌های زیر ۲۰۰ هزار تومان، مبلغ ۱۰۰۰۰ تومان است.

– هزینه ارسال سفارش‌های زیر ۳۰۰ هزار تومان برای ارسال اکسپرس در شهرهایی غیر از تهران، بسته به مسافت تعیین می‌شود.

– هزینه ارسال سفارش‌ها از طریق پست پیشتاز، با تعرفه مصوب اداره پست محاسبه می‌شود.

– هزینه ارسال کالاهای سنگین ارسال شده با باربری، بر اساس وزن و ابعاد کالا محاسبه می‌شود که مبلغ آن به صورت پس کرایه در محل آدرس دریافت خواهد شد.

 

سفارش‌های شما طبق شرایط زیر در تهران با پیک و در شهرستان از طریق ارسال با پست تحویل خواهند شد:

– کالای خریداری شده در انبار باستاره موجود باشد که در غیر این صورت، زمان ارسال کالا از انبار فروشنده به انبار فروشگاه به زمان ارسال اضافه خواهد شد.

فروشگاه اینترنتی باستاره در روزهایی از سال که مناسبت‌های ویژه هستند، امکان ارسال کالا را ندارد؛ برای مثال ۱۳ فروردین، ۱۴ خرداد، تاسوعا و عاشورای حسینی، اربعین حسینی، رحلت حضرت رسول اکرم (ص)، ۲۲ بهمن و…

– ضروری است هنگام دریافت سفارش خود از مأموران ارسال فروشگاه اینترنتی باستاره در تهران، کارت شناسایی معتبر ارائه دهید که متعلق به صاحب پروفایل یا شخص تحویل‌گیرنده باشد. در غیر این صورت، امکان تحویل کالا وجود نخواهد داشت.

– همکاران ما اجازه ورود به ساختمان را ندارند و موظف هستند کالا را در محل درب اصلی ساختمان منتهی به خیابان تحویل دهند. در ضمن، تطابق کالای دریافتی با فاکتور سفارش، در زمان تحویل توسط خریدار ضروری است.

– زمان ارسال کالا در شهر تهران حداقل ۱ و حداکثر ۳ روز پس از ثبت سفارش است. زمان ارسال کالا برای شهرهای غیر از تهران نیز حداقل تا ۳ روز کاری است.

– تحویل کالا در بازه زمانی انتخاب شده توسط مشتری هنگام خرید کالا انجام خواهد شد.

– پرداخت هزینه کالا در حال حاضر، تنها به صورت اینترنتی و توسط درگاه بانک امکان‌پذیر است.

– در صورت بروز هر گونه مشکل در زمان‌بندی ارسال کالا، همکاران ما با مشتری تماس خواهد گرفت و وی را از زمان ارسال کالا مطلع خواهند ساخت.