روش‌هایی برای داشتن لب‌های زیبا که باید بدانی

راهکار های زیبایی لب

لب‌های تو هم درست مانند چشم‌هایت، در زیبایی ظاهرت تأثیرگذار هستند. پوست لب‌های ما به دلیل عوامل محیطی مانند نور خورشید، آلودگی و محصولات زیبایی تیره شده و در معرض آسیب قرار می‌گیرد. اگر می‌خواهی لب‌های زیبا و لطیفی داشته باشی، در این مطلب نکات مفیدی را به تو معرفی می‌کنیم.

۱. تا می‌توانی از رژلب استفاده نکن!
رژلب در اصل از ترکیب موم، رنگدانه، عطر، روغن و الکل ساخته می‌شود. بهتر است پوست خود را برای مدت طولانی در معرض مواد شیمیایی قرار ندهی. به همین دلیل سعی کن استفاده از رژلب را محدود کنی و تنها زمان‌هایی رژلب بزنی که واقعاً به آن احتیاج داری.

۲. لب‌هایت را هیدراته کن!
حدود ۵۰ الی ۶۰ درصد از بدن ما را آب تشکیل داده است. به این ترتیب، واضح است که برای حفظ طراوت و زیبایی پوست و بدن در کل باید به آن آبرسانی کرد. برای این کار روزانه میزان زیادی آب بنوش تا بتوانی رطوبت طبیعی پوست لب‌ها را حفظ کنی. همچنین می‌توانی خوراکی‌های حاوی آب میل کنی تا آب بیشتری به بدنت برسد.

برای مشاهده و خرید آنلاین انواع مرطوب کننده لب میتوانید روی این لینک کلیک کنید.

روش‌هایی برای داشتن لب‌های زیبا که باید بدانی

۳. از محصولات زیبایی حاوی SPF استفاده کن!
قرار گرفتن در معرض اشعه‌های مضر خورشید می‌تواند موجب تیره شدن رنگ پوست شود. اشعه‌های فرابنفش هم همین تأثیر مخرب را بر لب‌ها دارند. به همین دلیل ضروری است که همیشه از محصولات لب حاوی SPF استفاده کنی تا بتوانی روزهایی که بیرون از خانه هستی، خیالت از سلامت پوست لب‌هایت راحت باشد.

۴. هفته‌ای یکبار لایه‌برداری کن!
درست مانند پوست بدن، پوست لب‌ها هم هر روز خود را تازه می‌کنند. با این کار، میزان زیادی سلول مرده پوست روی لب‌ها جمع شده که باید هر هفته تمیز شوند. برای این کار درست مانند پوست بدن رفتار کن. پوست لب‌هایت را با استفاده از یک ترکیب شکر و عسل یا شکر و روغن نارگیل ماساژ بده تا لایه‌های اضافی پوست از بین بروند. با این کار، لایه تازه‌تری از پوست را در معرض دید قرار می‌دهی که رنگ لب‌ها را روشن‌تر می‌کند.

برای دیدن مقالات و محصولات بیشتر میتوانید از سایت باستاره دیدن فرمایید.

همچنین میتوانید از طریق اینستاگرام باستاره مارا همراهی کنید.

 

دیدگاهتان را بنویسید

جستجو در سایت

دسته بندی ها

درحال بارگذاری ...
بستن
مقایسه