روشن شدن پوست صورت

روشن شدن پوست صورت را با ترکیبات خانگی تجربه کنید!

خانم‌های زیادی در سرتاسر جهان هستند که دوست دارند با روش‌های مختلف، پوست خود را برنزه یا تیره کنند. به همین دلیل هم بازار پر از محصولات برنزه‌کننده پوست است. با این حال، افراد دیگری هم هستند که ترجیح می‌دهند برای روشن شدن پوست صورت خود از برخی محصولات استفاده کنند.

بیشتر بخوانید : مخلوط‌ های طبیعی برای برنزه کردن پوست در ساحل

روشن شدن پوست صورت

لینک مستقیم خرید ژل کرم مرطوب و شفاف کننده سین بیونیم 

 

علت اصلی تیره شدن پوست، تولید ملانین توسط سلول‌های پوست است. زمانی که مقدار زیادی ملانین در پوست تولید می‌شود، رنگ پوست به سمت تیرگی می‌رود. گاهی اوقات این مسئله، گذرا و دوره‌ای است؛ مانند تیره شدن پوست در دوران بارداری یا در زمان به هم خوردن تعادل هورمونی بدن. ولی پوست برخی افراد به طور کلی و از بدو تولد، تیره‌تر از سایرین است.

تیرگی پوست، نشانه‌ای از بیماری خاصی نیست و اغلب به سبب وراثت یا عوامل خارجی، همراه انسان باقی می‌ماند. اولین اقدام برای درمان تیرگی پوست ناشی از عوامل بیرونی، خودداری از قرار گرفتن در معرض نور مستقیم خورشید است. در این میان، برخی داروهای خانگی نیز وجود دارند که به روشن شدن پوست کمک می‌کنند. یکی از رایج‌ترین داروهای خانگی طبیعی را برای روشن کردن پوست‌های تیره در ادامه می‌خوانید.

داروی خانگی و طبیعی برای روشن شدن پوست صورت شما:

مخلوط یک قاشق چایخوری پودر شیر، یک قاشق چایخوری آبلیمو، یک قاشق چایخوری عسل و نصف قاشق چایخوری روغن بادام را روی پوست صورت خود بمالید و حدود ۱۵ تا ۲۰ دقیقه صبر کنید. سپس پوست را با آب سرد شست‌ و شو بدهید. این ماسک نه تنها به روشن شدن پوست صورت کمک می‌کند و لکه‌های پوستی را از بین می‌برد، بلکه باعث درخشندگی طبیعی پوست هم می‌شود.

 

 

اینستاگرام فروشگاه ستاره فرهنگ

برچسب‌ها:

دیدگاهتان را بنویسید

جستجو در سایت

دسته بندی ها

درحال بارگذاری ...
بستن
مقایسه