رنگ کردن مو در خانه

نکته‌های جالب برای رنگ کردن مو در خانه

بعضی وقت‌ها برای فرار از هزینه‌های سنگین آرایشگاه، مجبوریم موهایمان را در خانه رنگ کنیم. اما تصور آنکه موها را در خانه رنگ بزنیم می‌تواند کمی ترسناک باشد، به خصوص اگر تا به حال این کار را انجام نداده باشیم. در واقع رنگ کردن مو در خانه با رعایت چند نکته می‌تواند بسیار ساده باشد، در ادامه نکته‌هایی برای رنگ کردن موها را بخوانید.

لینک خرید انواع رنگ موهای ایرانی و خارجی

 

۱. رنگ را روی موها آزمایش کنید !

اولین کاری که پیش از رنگ کردن موها باید انجام بدهید، آزمایش کمی از رنگ روی آنها است. روی بخش کوچکی از موهایتان کمی رنگ مو بزنید و اجازه بدهید به مدتی که روی جعبه نوشته شده بماند تا رنگ باز کند. با این کار، می‌توانید متوجه بشوید رنگ مو دقیقاً به چه رنگی درمی‌آید.

 

۲. به رنگ موی تصویر روی جعبه اعتماد نکنید !

تصمیم گرفتن بر اساس رنگ موی روی جعبه یکی از بزرگترین اشتباهاتی است که هر فردی هنگام خرید رنگ مو مرتکب می‌شود. پس از گذاشتن رنگ موی روی موها و شستن آن متوجه می‌شویم که رنگ موی روی جعبه هیچ شباهتی به موهای ما ندارد. برای جلوگیری از این مشکل، به راهنمای کنار جعبه مراجعه کنید تا متوجه بشوید رنگ موهایتان چگونه خواهد بود.

 

رنگ کردن مو در خانه

 

۳. دو بسته رنگ مو بخرید !

اگر موها از شانه‌هایتان بلندتر بوده و خشک می‌شود، حتماً باید ۲ بسته رنگ مو بخرید تا بتوانید تمام موهایتان را به خوبی و به صورت یکدست بپوشانید.

 

۴. شامپو برای نوک‌ موهای خشک !

از آنجایی که نوک‌های خشک مو متخلل بوده و رنگ را بسیار سریع جذب می‌کنند، بهتر است هنگام رنگ گذاشتن روی موها، این بخش را آخر انجام بدهید. کمی از رنگ مو را در کاسه نگه دارید و ۳ دقیقه پیش از آنکه رنگ را از روی موها بشویید، ۲ فشار شامپو در رنگ ریخته و آن را روی نوک موهایتان بمالید. با این کار درخشش زیبایی به موهایتان می‌دهید.

 

اینستاگرام فروشگاه ستاره فرهنگ

برچسب‌ها:

دیدگاهتان را بنویسید

جستجو در سایت

دسته بندی ها

درحال بارگذاری ...
بستن
مقایسه